je tu o tom vela ale...

Príspevok v téme: je tu o tom vela ale...
abcdef

HAK, ako inak...je to strasne, buduci mesiac zacinam brat HAK ale este ju nemam predpisanu, neviem aku si dat predpisat :( na nete zhanam info,ale vsetko co najdem je rozorode...jedna schudla, druha pribrala...jednej sa zvacsili prsia, jednej zmensili...jedna mala migreny, druha uplne v pohode :( tak ja neviem, rozhodujem sa ze zvolim Yadine... vedel by mi tu niekto povedat svoje skusenosti prosim. dakujem velmi pekne :)

lolita22

uplne zbytocne stresujes, prides na gyndu urobi ti testy a ona sama doktorka ti urci ktorá je pre teba najvhodnejsia.

dadah

myslim si, že je to velmi individualne. nech uz sa rozhodnes pre akukolvek, jedna ma s nou dobre skusenosti, iné by ti ju neodporučili. ja zistujem posledny mesiac, ze mi nerobi dobre tato moja hak a to som si myslela, ze to zvladam v pohode.

leila

fakt sa neda napisat,ze ktoru znacku,jednej moze vyhovovat,druhej nie-asi nam ostava len skusit a sned sa posari zvolit vhodnu Hak na 1 krat:)

abcdef

a este dotaz, chcela by som tie od ktorych sa nepribera, ale viete, zhanala som na nete, a niektore pribrali a niektore nie...najcastejsie som sa docitala o yadine a yasminelle ale tie druhe su vraj pre take po 30 a ja mam 19. tak preto prave som sa chcela informovat o yadine

abcdef

no ja chcem prave len tabletky, tak radsej s tym nezacinajme lebo sa tu otvori debata o niecom uplne inom,ako je na tejto stranke zvykom :D
samozrejme ze dam na radu gynekologicky, ale ked mi da na vyber tak sa bojim ze si vyberiem zle :(

leila

to su prave tie,ktorych cena je trosku vyssia,ale ucinok 100% a tym,ze je tam nizsia hladina hormonov,tak je mensia pravdepodobnost,ze by si mala pri niech nejake vedlajsie ucinky-skutocne,tvoj gynekolok ti poradi nejlepsie,len mu povedz,ake mas poziadavky-ved ide o tvoje zdravie:)

Deee

kazdy je iny a kazdemu sadne nieco ine, ja som zacinala s drahsimi a skusila vsetky mozne typy, sadli mi az stvrte ci piate, dokonca boli z tych lacnejsich, teraz som vsak vysadila a bez nich mi je teda uplne najlepsie, inak kamoska ma dobre skusenosti s nuvaringom(kruzok)

abcdef

cena necena, nevadi. a to su ake nizkoestrogenove? v com je podstata ?
pre mna je najhlavnejsie nech plnia svoju "hlavnu" funkciu :D a nech nemaju vedlajsie ucinky :P tak prosim este odpovedz :)

leila

ahoj,tiez uvazujem nad HAK a info mam az,az,ale popravde-samozrejme asi budes pozerat aj na cenu,ale vyskusaj tie nizkoestrogenove-gynekolog ti poradi,lebo su to hormony a to posobi na kazdeho inak,aj pri rovnakej znacke-takze si myslim,ze najlepsie je vyskusat sama na sebe,papa