Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosím, čo to je???

Príspevok v téme: prosím, čo to je???
nechapem sa

ahojte, potrebujem radu. neviem čo sa to so mnou deje. trvá to už asi 5 mesiacov a zhoršuje sa to. začalo to strašnými depresiami, myslela som si že je to z antikoncepcie, ale vysadila som ju a neprestalo to. každý deň mi minimálne 1 krát "prepne" a správam sa ako úplne iný človek. v tej chvíli som na všetko max. precitlivelá , vzťahovačná, všetko mi vadí, všetko si pripúšťam, som paranodiná, nadôležitejší príznak je že v tej chvíli v sebe pociťujem nenormálnu agresivitu a hnev. do všetkého trieskam, škaredo nadávam, mám chuť sa zabiť, keď mi niekto povie že to nie je normálne, začnem sa obviňovať , že za všetko môžem ja, začnem si brutálne nadávať alebo iným do "pi.., ko.., ku.." atď, potom sa režem po rukách, nohách do krvi, hádžem sa o zem, hryziem manžela ktorý ma chce ukľudniť a viem že by som bola schopná niekoho aj zabiť. jednoducho agresia, zúrivosť... po hodine alebo viac ma to prejde a som zasa "normálna" a nechápem čo sa to so mnou dialo. to všetko čo som spravila vidím zrazu racionálne a nechápem. ak mi poradíte ísť za psychiatrom, už som bola, a povedal že o nie je nič vážne /evidentne so mnou nežije/ a dal mi nejaké slabé antidepresíva coaxil ktoré mi vôbec nepomáhajú. neviem čo mám robiť, psychiater ma nechápe ale mlj manžel je zúfalý a ja niekedy tiež /keď si to uvedomujem/... zažil to už niekto z vás? neviem čo to je ale chcem byť z toho vonku...poradte mi prosím !!!

moonie

ahoj, neviem ako sa volas neuviedla si meno a ani vek, skoda. Rada by som sa ta spytala preco sa rezes na rukach. A jedna info pre teba, ako si to takto podrobne popisala pripada mi to tak, ze tvoj psychiater ma mozno aj pravdu pretoze psychicky chory clovek si asi velmi neuvedomuje co robi, ak ta to ukludni zmen psychiatra ale skus sa aj zamysliet preco sa ti chce hryzt manzela...

ida

nevidim do toho,ani som to nezazila,ale studujem medicinu,ale netrufla by som si ti du davat nejake odborne rady,lebo tieto priznaky ...no neviem,to nie je v pohode-moja rada-urcite: zmen psychiatra a vyhladaj odbornu pomoc,urcite ti pomozu a budu vediet,ako postupovat-drz sa

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosím, čo to je??? - Fórum - ZDRAVIE.sk