Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prepína mi !!!

Príspevok v téme: prepína mi !!!
nechápem sa

ahojte, potrebujem radu. neviem čo sa to so mnou deje. trvá to už asi 5 mesiacov a zhoršuje sa to. začalo to strašnými depresiami, myslela som si že je to z antikoncepcie, ale vysadila som ju a neprestalo to. každý deň mi minimálne 1 krát "prepne" a správam sa ako úplne iný človek. v tej chvíli som na všetko max. precitlivelá , vzťahovačná, všetko mi vadí, všetko si pripúšťam, som paranodiná, nadôležitejší príznak je že v tej chvíli v sebe pociťujem nenormálnu agresivitu a hnev. do všetkého trieskam, škaredo nadávam, mám chuť sa zabiť, keď mi niekto povie že to nie je normálne, začnem sa obviňovať , že za všetko môžem ja, začnem si brutálne nadávať alebo iným do "pi.., ko.., ku.." atď, potom sa režem po rukách, nohách do krvi, hádžem sa o zem, hryziem manžela ktorý ma chce ukľudniť a viem že by som bola schopná niekoho aj zabiť. jednoducho agresia, zúrivosť... po hodine alebo viac ma to prejde a som zasa "normálna" a nechápem čo sa to so mnou dialo. to všetko čo som spravila vidím zrazu racionálne a nechápem. ak mi poradíte ísť za psychiatrom, už som bola, a povedal že o nie je nič vážne /evidentne so mnou nežije/ a dal mi nejaké slabé antidepresíva coaxil ktoré mi vôbec nepomáhajú. neviem čo mám robiť, psychiater ma nechápe ale mlj manžel je zúfalý a ja niekedy tiež /keď si to uvedomujem/... zažil to už niekto z vás? neviem čo to je ale chcem byť z toho vonku...poradte mi prosím !!!

AdamKrt

nechápem sa:

aj ked je to uz starsieho data, myslim si, ze budes mat s vysokou pravdepodobnostou rozhadzanu hladinu hormonov napr. vplyvom poruchu stitnej zlazy, ktora zacne robit casto problem pri nedostatku jodu.

Lenka12

Možno máš na sebe kliatbu alebo si posadnutá. Skús vyhľadať exorcistu. Ja jedného poznám. Odstraňuje kliatbu, čiernu mágiu, temné sily a démonov. www.novacesta.sk

mamatata

liana daj mi prosim ta kontakt na tvojho overeného človeka, alebo na iného co vies ze je dobrý potrebujem prave takuto pomoc

liana

alternativna psychologia ja len pomenovanie pre liecbu,ktora sa odlisuje od standardnych postupov psychologickej liecby a je zalozena na praci s energiou cloveka.Odstranuje rozne blokady a harmonizuje energeticke roviny cloveka atd.Je to vseobecny nazov pre rozne postupy prace s clovekom a jeho psychickym zdravim.No treba hladat overene kontakty,aby ste nenatrafili na cudakov,roznych liecitelov atd..Je zalozena na principe,ze ked sa rozne energie ktore mame vsetci na nejakej rovine zablokuju,posobia na nas destruktivne,proste potrebuju uvolnit.Ale ty jaja by si o tom mala nieco vediet ,vsak je tak?:O))

liana

ahoj moja ja som zazila toho vela,proste som mala pocit ze akoby so mnou niekto manipuloval,proste to prislo:nevysvetlitelny smutok, nenavist voci partnerovi a rodicom,strasna zurivost...citila som hrozny naval tepla a strasne vela energie v oblasti hrudnika a hlavy a akoby som sa zacala stracat,potrebovala som si vybit zlost,rezala som sa ziletkou po celom tele kym sa mi neuvolnila ta energia,neskor som sa zacala bat samej seba a nemohla som sa pozriet do zrkadla,napadla som svojho otca,chcela som spacha samovrazdu,ale podla psychologou to bola len puberta a potlacene pocity,atd..a este ma oznacili za nadpriemerne inteligentnu.Tym ze som brala lieky sa mi tie pocity este viac prehlbili a potlacili,cize amoky boli stale silnejsie.Neskor som 3 krat skolabovala a dostala silne lieky..Raz som nahodou natrafila na jednu pani ktora sa venuje alternativnej psychologii,okamzite vedela kde je problem a zacala konat,bez liekov,bez zbytocnych overovani,ci to nerobim len z volnej chvile.Po 3 2hodinovych stretnutiach som znovu zacala zit a teraz mi to krute obdobie pripominaju jazvy po celom tele,ktoreho mi je hrozne luto ze posluzilo na vybitie zlosti,ale ine problemy nemam a to "zviera" v sebe laskyplne krotim:O))

efe

Určite zmeň psychiatra. Nie je psychiater ako psychiater. A choď tam spolu s manželol, nech to on porozpráva zo svojho uhla pohľadu. Nenič život sebe aj ostatným. Ja som sa s iným psych. problémom trápila roky ale až 2 psychiater mi pomohol, ten 1 bol o ničom. Držím palce, určite to nenechávaj len tak, aby sa to nezhoršilo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prepína mi !!! - Fórum - ZDRAVIE.sk