SOK Z ..... CLICK HERE !!!!

Príspevok v téme: SOK Z ..... CLICK HERE !!!!
unhappy

ak vam priatel povie ze sa s vami rozide ak si date jeho normalnu fotku do zamknuteho albumu - a pritom to mysli NAOZAJ vazne, co si o tom myslite? .... ja som totalne v soku ,sme uz spolu rok aj pol ale toto ma hodilo o zem (skoro) ... ze ked to urobim, nemam sa potom cudovat preco bude koniec .... mam pocit ze uz to nemysli so mnou vazne .... mimochodom mam uz aj viac "dokazov" takehoto spravania v zmysle ze na mna kasle

anonymka19

preto sa netrap moj sa este pre vecsie voloviny chce rozist a to je uz co povedat sme spolu 2 roky, takze ak to nechce tak mu tu fotku tam nedavaj a basta a ked sa ti nepaci jeho ,,utlacanie,, rozid sa s nim - tu nejde o to ze by ta nechcel, iba je asi na to haklivy a nechce ju tam mat, z tych a z tyhc dovodov ktoré ti asi nechce povedat. trafene ale asi tak to bude ) a to uz mam 20

dadah

to je ubohy dôvod na rozchod. súhlasím so zuzanely, asi to chce ukončiť, ale nemá na to guráž.kolko máte rokov? a ako dlho udržuje vzťah na diaľku?

zuzanely

unhappy: nechcem ťa strašiť, ale nie je to len zámieka aby sa s tebou mohol rozísť bez výčitiek svedomia? Vieš hľadá kadejaké somariny len aby si ty bola tá zlá...

garfas

no tomu ver daco na tom bude. Ako to ze to nechce je jedna vec ale je to dovod MAXIMALNE tak na vymenu nazorov nie na rozchod.

unhappy

ved vravim ze mam jeho fotky,horsie ovela... a su dokonca v zamknutom albume... tak nechapem preco aj tu lepsiu som tam nemohla dat... a zase dovod ze by sa so mnou rozisiel je na takuto situaciu blbost... nie ?

unhappy

ale mam jeho album normalne, mam tam tri fotky jeho ale tuto nechcel, pricom bola najlepsia najnovsia.. no jak sa snazim tak sa snazim ja si to vysvetlit neviem ... nechapem ... :(

lola03

A nema inu?? Toto spravanie mi pride take, ze ako keby mal ine baby a aby to ziadna nevidela, keby sa nahodou nejako dostala k heslu.nie?