frajerka je behna

Príspevok v téme: frajerka je behna
kocur

mam priatelku už šest rokov a už som ju raz nachytal že sa hára mimo mna.odpustil som!teraz to prišlo znova ale zaujímave je na tom to že ja už o tom skoro všetko viem a ona je tak falošna a cigani mi do očí že to tak nieje.je to proste zmija a teraz ju chcem potrestat.strčim jej do diery feferonku aby si do smrti zapametala že klamat a podvadzat sa nesmie.ved sme predsa ludia aked povie na rovinu že ma druheho tak to zoberem ako chlap a viac ma neuvidí.a ešte to že so mnou je po sex.stranke uplne spokojna takže nechapem prečo zabieha.može to bit nimfa??ani z daleka som vam neopísal všetko len som to tak zhrnul ale sami možete usudit z toho čo chcem spravit že mam poriadne nervy z toho ako ukrutne mi cigani do očí.už to začinam brat aj tak že vo mne cíti taku nejaku oporu a nechce ma stratit a chce si len dobre z niekym cuzím zasuložit a potom sa zase vratit ku mne ako fena.čaute.

kučierka

Jak to dopadlo? Ocuvaj ma dobre. Si s nou len kvoli sexu, alebo si taky masochista,ze so sebou nechas takto zametat? Babulka ma dobre rozohranu particku. Ak si len kvoli sexu tak jej navrhni,ze sa raz za cas stretnete,len na ciselko. Pisal,si ze je medzi vami vekovy rozdiel 10 rokov. Nechcem byt zla,ale budem. Nie si najmladsi aj ked ako si sam povedal zachovali.Mas ty za potreby sa s prepacenim nechavat takto klamat? Uz sa prosim ta uvedom. Aj keby babenka hladala samu seba tak uz sa zrejme nasla.Zial v tom,ze si to rozdava naraz z kopou chlapov. Najdi si taku,co ta bude lubit tak ako ty ju.ja viem zname klise bla bla.

tuk-tuk

Kocur,kocur,to mas este nervy sa s takym clovekom rozpravat???Tak by som ju poslala do...ze by sa zaprasilo!!Ved ona nestoji ani za to,aby som oprela o nu bicykel!!!Maj rozum a hrdost,kopec inych perfektnych bab beha po svete!!

pipo19

Synko vyser sa na ňu. Ono to prebolí, nech to zabolí raz a poriadne ako keby to má bolieť menej ale v jednom kuse...

mrkva

kocur ja sa ti cudujem, ze sa s nou este zahadzujes. Ja by som sa na tvojom mieste na nu zvysoka vysrala, vratila by som jej peniaze a poslala ju docerta. Nechapem, preco to tu stale riesis, ked vies, aky je charakter. Pusti ju k vode, nech si uziva s inymi. Neboj, ona raz pride so stiahnutych chvostom, ale uz bude neskoro.

kocur

čawte.tak som jej včera povedal o tom tajnom fone a samo že sa tvarila ako majster sveta že tie sms písala jej kamaratka z jej telefonu.tak povedzte?ským som to bol zapletený z akým hajzlom a ešte aj taku dlhu dobu.zahnal som to do .... ale aj tak rozmyšlam že by som jej zajtra brnkol alebo napísal nech ma príde v pondelok vyhulit.len koli tomu ako zareaguje. stretnut sa snou budem musiet tak či tak lebo mi požičala sk ,teraz ked nepracujem tak sa mi nejako rýchlo minuli. tak držte palce.

sedmikraska

fiiiha, tak to je teda macherka. Bud ku nej dobry a jedneho dna ju odkopni- urcite bude zmatena a nebude mat co robit, ved asi ju ziadny z nich nechce nastalo inak by uz u jedneho bola

kocur

cawte všetci.to z tým týždnom spolu je dorý napad.ale ja som jej vybral ten fon a prečital sms ale ta že ona o tom nevie.no dozvedel som sa iné veci.normalne mi to už ani nevadí lebo sa orientujem len na ten sex,ale zas je to take blbe ju krasne milovat ked mam stale pred očami že ju včera ostriekal niekto druhý.brrr.
tak som sa z mileho fonu dozvedel že nie len z jedným a to zo zalesákom čoju v sms vola aby prišla za ním ze ta velka postel je volna a že bude čakat aj do rana a že je vykupkany a vyholený atd...,a v dalšich sms ju zase prosíka iný a že ked je otravný nech mu povie atd..,a dalsiemu zase ona vypisuje aký je on cukríček a že ma pre neho rybie očka z olivkami čo ma tak silno rad atd.
a este to že čo sa týka tých očiek tak tie boli odomna(ešte ked som tam pracoval) pre nu alebo pre jej rodinu anie pre nejakeho k..... čo si snim ona chce vrznut.tak teraz posudte čo je to za človeka?o tých sms nevie že som ich čítal lebo po prešukanej noci u mna chrapala jak drevo.ked sa nahodou spýtam čo ma z tým alebo tým tak mi len povie že to su dobrý kamarati a že ked niečo potrebuje tak oni pomožu a tak a jako keby sa nechumelilo.ale ked jej poviem že o všetkom viem tak sa tvarí ako majster sveta a braní sa len tým že či ju niekto videl ako z niekym suloží.je to zmija.mne to moc pomože ked to davam takto von lebo dusit to v sebe už nevladzem.díkes za pochopenie.

kikina

hej pokracuj.. s mojim sme sa uz rozisli vela razy a vela razy sme sa k sebe vratili, nedokazeme sa na seba vela hnevat..som zvedava co a ako s tebou