frajerka je behna

Príspevok v téme: frajerka je behna
kocur

mam priatelku už šest rokov a už som ju raz nachytal že sa hára mimo mna.odpustil som!teraz to prišlo znova ale zaujímave je na tom to že ja už o tom skoro všetko viem a ona je tak falošna a cigani mi do očí že to tak nieje.je to proste zmija a teraz ju chcem potrestat.strčim jej do diery feferonku aby si do smrti zapametala že klamat a podvadzat sa nesmie.ved sme predsa ludia aked povie na rovinu že ma druheho tak to zoberem ako chlap a viac ma neuvidí.a ešte to že so mnou je po sex.stranke uplne spokojna takže nechapem prečo zabieha.može to bit nimfa??ani z daleka som vam neopísal všetko len som to tak zhrnul ale sami možete usudit z toho čo chcem spravit že mam poriadne nervy z toho ako ukrutne mi cigani do očí.už to začinam brat aj tak že vo mne cíti taku nejaku oporu a nechce ma stratit a chce si len dobre z niekym cuzím zasuložit a potom sa zase vratit ku mne ako fena.čaute.

Lenka_

Pomsta neriesi nic, cloveku je len horsie.ak ta podvadza, nestoji ti za to, aby si kvoli nej nieco planoval. Ale ak dovolis, nemyslim si, ze by si ju mal vobec rad. Vyrazy, ktore pouzivas, reci o nej a rodine...zabijate spolu cas. Svet je pekny, staci sa rozhliadnut. Hod tento vztah za hlavu a najdi niekoho, komu sa oplati dat cele srdce, nielen kusok.

kacika

Tak na uvod sa mi trosku trapne nazyvat zenu behna, fena a neviem co, aj ked ide o akukolvek zenu. Je mi ta fakt luto, ze sa ti vztah takto znizil, ale poradila by som ti odist od nej a nechciet sa pomstit, lebo sa ti vsetko v zivote vrati.

paradajka

Chod robit medzinarodnu dopravu, ked si sofer. Tak si zarobis, v lete pripadne zaplavas v mori, nabalis buchty a na behnu zabudnes.
.
A urob kratky proces. Na co cakas???

kocur

sedmikraske dakujem za podporu ako aj vam všetkým.teraz sa išla určo harat lebo mala tak silno naponahlo ist domov až to bolo podozrive.ta žena ma napríklad menzes od pondelka minuleho týždna.tak si viete predstavit ako ma klame lebo si tu kundu šetrí pre niekoho ineho.mohol by som ist a vysledovat ju inflagranty ale sa mi nechce lebo som celý zmorený z tej prace.co ma bit pri mne a psichycky ma podporit tak ide zabiehat.je to už zratane!najdem si new pracu a priatelku a bude sa mi aspon lepšie zabudat.ved to je naj recept,lasku ktoru cítiš venovat niekomu novemu a potom to celkovo aj lahšie prebehne a nebude to take bolestivé.myslím že je to tak.pá

sedmikraska

kocur to s tou pracou mi je luto, vies jak ,,ked sa dari tak sa dari" mas aspon prilezitost upne nanovo zacat zit

beba334

Kocur:
,,Ja mam opačný problém mne to urobil už manžel a po 22 rokoch manželstva a určite to nebolo prvý raz lebo cely ten čas bol žiarlivý ako pes takže ani chlapi nie sú kvietky tým nechcem povedať, že Ty si taký istý len je veľmi smutne, keď dvaja ľudia ktorí sa ľúbia a majú radi si dokážu takýmto spôsobom ubližovať choď od nej čím skôr preč bez splietania pomsty ver mi život jej to skôr neskôr zráta a všetko sa jej vráti určite máš dobrých kamarátov ktorí Ti pomôžu s najhoršej situácie na začiatku a ver mi nikdy nie je neskoro začať odznova držím Ti palce aby si to zvládol aspoň tak ako ja našla som si priateľa s ktorým mi je super a spoznala som iný spôsob lásky a porozumenia ako som mala pred tým aj keď to nebolo také strašné ako niektoré ženy ich chlapi otĺkajú a pod.ale to je už iná téma a je to naozaj cele choré,že by to bolo tou demokraciou\\\".

fgf

necakaj na dobru prilezitost, lebo podla toho, co tu pises ta prilezitost nikdy nenastane. jednoducho prid k nej, povedz "Je koniec." otoc sa, odid a uz sa neobzeraj spat

kocur

Ja som rozhodnutý to skončit len čakam na tu priležitost.a ešte sa mi dnes prihodila taka vec že ma prepustili zo zamestnania pretože som včera fukol 0,6promile.človek sa zo žialu snaží utopit to v alkohole a ešte na to aj zle doplatí.som motorista takže nemam vo zvyku popíjat no ale stalo sa.všetko sa mi to serie na hlavu.pritom to bola taka praca že som aj zarobil aj sa dalo niečo doniest(syr,ryby,výrobky atd.)myslim že teraz sa to všetko vykrištalizuje ked ju a jej rodinu nebudem zasobovat s tovarom ako do teraz tak to naberie rýchly spad.ved uvidíme.pápá.

lolita22

kocur, tak uz si konecne daj klapky z oci dole a zahod tie ruzové okuliare, to si ako vies predstavit zivot s takou osobou???len si predstav na chvilu ake to je zit s nou a ona sa tula kade tade a na teba serie!- ved ked si chces zivot d...ť s tou babou - tak potom nechapem co tu vypisujes ked si sa uz aj tak rozhodol!!!