frajerka je behna

Príspevok v téme: frajerka je behna
kocur

mam priatelku už šest rokov a už som ju raz nachytal že sa hára mimo mna.odpustil som!teraz to prišlo znova ale zaujímave je na tom to že ja už o tom skoro všetko viem a ona je tak falošna a cigani mi do očí že to tak nieje.je to proste zmija a teraz ju chcem potrestat.strčim jej do diery feferonku aby si do smrti zapametala že klamat a podvadzat sa nesmie.ved sme predsa ludia aked povie na rovinu že ma druheho tak to zoberem ako chlap a viac ma neuvidí.a ešte to že so mnou je po sex.stranke uplne spokojna takže nechapem prečo zabieha.može to bit nimfa??ani z daleka som vam neopísal všetko len som to tak zhrnul ale sami možete usudit z toho čo chcem spravit že mam poriadne nervy z toho ako ukrutne mi cigani do očí.už to začinam brat aj tak že vo mne cíti taku nejaku oporu a nechce ma stratit a chce si len dobre z niekym cuzím zasuložit a potom sa zase vratit ku mne ako fena.čaute.

kitty

na tvojom mieste by som jednoducho odisla ...prerusila vsetky kontakty s nou..alebo ked chces pomstu nechaj sa nachytat s inou..mozte to len hrat s nejakou kamaratkou akoze..nech vas vidi spolu a uvidis ako sa zachova...

kocur

moc vam dakujem za rady a že ste ochotný sa so mnou delit o moj ozaj velký problem.to v tom velkom štýle som už skušal ale si ma vyčíhala v meste a ja som ju zbadal a chcel som pred nou utiect ale nedalo sa.to bolo pred mesiacom ked mi jej bratia povedali že či som slepí že to nevidím že už tam o tom hovori cela ves že sa chodí kurvit po nociach z jedním amantom čo mu robí frajerka v rakusku.tak si ma potom vyčihala a že či mi to nestojí ani za vysvetlenie a tak ja som povedal že už som toho počul dost a nemienim sa viac s nou zaoberat.ale prišla za mnou na chatu a velice ma ubespečovala že to nieje pravda atd.samozrejme že po tých dlhoročných skusenostiach som jej neveril ani slovo ale ju moc lubim tak som podlahol,som asi slaboch.čawenky kočky.

Deee

kocur odid od nej bez slova, bez jedineho vysvetlenia, nedvihaj jej fon, nereaguj na prezvananie ani sms ak by sa nahodou ozvala, je to odchod vo velkom style a das jej tym najavo, ze mas na viac a nou sa uz zaoberat nemienis lebo je pod tvoju uroven

kocur

ja viem že tie problemi by určo nastali ale aspon by si ta zmija zapamatala že nema ciganit a podvadzat.lebo už dost dlhu chvílu ju PROSÍM aby bola ku mne čestna a uprimna ved na tom nič nieje povedat pravdu a odíst.ja viem je to taka tažka otazka že prečo som stale snou.!?no ved ked to človek lubi tak lubi.zajtra to ukončim a to tak že jej zoberiem telefon čo ma predomnou taký tajný aby som na nič neprišiel lebo raz som jej tak potajme ked sa sprchovala pozrel mt a mala tam uložene čislo že JA GT(to jako ja globtel)tak som si čiselko opísal a kamoš nan zavolal jakože omyl ale ja som počuval že kto sa ozve a bola to ona!ale predomnou ho ma stale vypnutý jakože ho nepoužíva.no povedzte je to riadny vychcal falošný?zoberem jej ho a vložim don kamošovu kartu,ved sms by mali ostat v aparate a nie na karte.či ne.a tým ju chytím na hruškach.len sa bojím toho že ja som dost prchký a ona je zas majster sveta v ojebavaní(teda aspon si to hrdo myslí ale pritom je priehladna jak sklo.aspon ja ju vždy prekuknem) že ked ju odhalím tak ona z hanbou neodíde ale bude domna robit machri že čo som si to dovolil je zobrat mt a tak ale ona si vobec neuvedomuje to že sa voči mne previnila tak bi mala z hanbou odist a je to.ona bude skakat až ju asi trafim.držte palce.budem rozumný a potom písnem ako to dopadlo.čaute.

PASSE_

Ja na tvojom mieste by som ju podviedla a povedala jej to....alebo ju nemusis ozaj podviest...len si vymysli nejaky ulet a potom jej to povedz a cakaj na jej reakciu

drakenko

Kocúr, súhlasím s mademoiselle, radšej ju potrestaj psychicky než fyzicky. Skús si ty nájsť frajerku tak aby o tom vedela, možno ju to zlomí, potom jej daj kopačky.

Ale s tou papričkou to radšej nerob, ona za to nestojí...

jeeej

Moja ségra robí to isté a to je už 6 r. vydatá. Ona si ťa nevážim myslí len na seba, nemsti sa nechaj si vychladnúť hlavu, bo si ešte narobíš problémy. Daj ruky od nej preč,vidím to doma čo je to za človeka.

mademoiselle

kocur, vies ked sa chces pomstit, co by som sa urcite po tomto chcela pomstit aj ja, tak vymysli radsej nieco ine, lebo tymto jej fakt mozes sposobit zdravotne problemy, a kasli an toto. Vymysli rsdej iny druh pomsty (psychicke ublizenie boli 100x viac ako fyzicke). Ako nebudem ta odhovarat od pomsty, lebo viem co citis, takze len pri tom rozmyslaj, zase aby mala zdravotne nasledky z feferonky tak an to sa vykasli, nestoji ti to za to. A si teraz nastvany,ale casom rpide smutok. ale taka ..... nema narok ani an jedinu tvoju smutnu spomienku