PROBLÉM S MANDLAMI

Príspevok v téme: PROBLÉM S MANDLAMI
sassy

Je tomu už takmer 6 rokov, čo sa mi na mandliach tvoria hnisavé bodky tvaru šošovice. Je mi to veľmi nepríjemné, pretože keď sa mi vytvoria, veľmi to zapácha. Po nejakej dobe (2-3 dni) mi z mandlí vypadnú a ostanú na tom mieste len jazvy a jamky. Tieto hnisavé bodky sú tvrdé a bielej farby. Lekárka sa ma raz spýtala, či mi brali mandle. Ale nebrali. To mám tie mandle tak zjazvené - spadnuté, že ich takmer nevidieť. Pokaždé, keď som s týmto problémom za ňou šla, odpovedala, že to mám hnisavú angínu. Ale ja si to však nemyslím. Nemávam teploty ani nič podobné. Dokonca ani antibiotiká nezabrali. Poslednou dobou som si všimla, že sa mi tieto "gulôčky" vytvoria vtedy, keď som v strese. Neviete mi niekto poradiť, čím to môže byť spôsobené, resp. čo to môže byť? Ďakujem.

mnagamno

ahoj,tie iste priznaky som mal aj ja,jedna sa o chronicky zapal mandli..daj do googlu tonsilitis chronica,podla mna je na to jednine riesenie a to operacia,vybratie mandli,tonzilektomia.chod na krcne a spytaj sa na to..bol som na operacii mandle mi vybrali a teraz je uz vsetko ok