Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neverím mu,ale chcem :(

Príspevok v téme: Neverím mu,ale chcem :(
bubacik

Mam taky problem,..viem ze mozno niekto si pomysli mlada,nevie co je vztah a tak..ze vztah je hlavne o DOVERE,laske..Lubit svojho priatela lubim,.len s tou doverou to je trosku ine,..naozaj ja mu CHCEM verit len to nejde..ja si nieco zmyslim,v srdiecku viem ze je to blbost ked vidim co pre mna robi,ale v hlavy mi to pride ze to je mozne,pretoze on je tyzden prec,a na takom mieste,ktore je znamy tym ze napr.vyspis sa s niekym a uz ho nestretnes,..poznam ho uz dlho,a na nestastie aj viem s kym chodil,jednu poznam osobne a viem ze to poriadna stetka,..a strasne ma boli ze s nou nieco mal:(ze to znamena ze som aj ja taka??!!..:((ale pritom,hovoril ze s nou nespal,ani nic..a to je moj najväcsi problem..ja mu neverim,neverim ze s nou nic nemal,ze ked mi povie ze mysli len na mna,tak na mna vobec nemysli a chodi kade sa mu zachce,mne uz sa aj sniva ze ma podvadza :(..tak prosim vas..co mam robit?mam sa snim rozist??..preto ze mi hovori ze mu tym ublizujem,ked si to o nom myslim..a to ja nechcem :(..kedze ho strasne lubim..tak vas prosim u radu..naozaj dakujem ak sa niekto najde..

cucko_28

ja ta chapem to aj mne taketo veci zmykli napadnut ...nakolko mam vztah na dialku ...ale potom po case ma to prejde ...chapem tie obavi ale ozaj mu skus nieako verit ..abo ozaj ta chod snim a uvidis ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neverím mu,ale chcem :( - Fórum - ZDRAVIE.sk