Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VLNITE VLASY

vitana

baby na vlnite vlasy su vyborne pripravky SUNSILK, tmavo-zelena rada, alebo normalny sampon a potom serum sv spreji od L'oreal (v ruzovej flasticke s rozprasovacom), alebo GLIS KURL, ci ako sa to pise, zasa ale oranzova rada.
a este sampon NIVE na vlnite vlasy, plus tuzidlo NIVEA. Ja uz som poskusala vselico :) a tieto su naj naj naj

bambuľka26

V katalógu AVON som videla šampón na vlnité vlasy, ja tiež používam odtiaľ, ale objemový a som veľmi spokojná, lebo je k tomu aj kondicionér, tužidlo, a všetko, ťo chceš. Je dobre použiť jednu značku na hlavu.

bambuľka26

Ja mám prirodzené vlnité vlasy, ale najnovšie si ich zehlím žehličkou na vlasy. Je to pre mňa niečo nové, a nie je to zlé, inokedy si ich veľkou okrúhlou kefou vyfúkam, môžeš si aj natočiť na väčšie nátačky. Použijem aj objemový prípravok, pretože ich mám dosť jemné a nemám ich jaj de veľa. Keď si nechám voľne vysušiť, sú ako štetky...

malinka

ja mam podobny problem s vlnitostou. osvedceny mam sampon schauma s bambuckymi a kokosovymi vytazkami + rovnaky zabal po zmyti. potom pouzivam kazde rano na mierne navlhcene vlasy penove tuzidlo na ozivenie a podporu kocier. chce to vsak trochu ranne nacasovanie, lebo vlny sa pekne urobia az po prirodzenom uschnuti. vlnite vlasy zase nie su az taka vyhra. :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VLNITE VLASY - Fórum - ZDRAVIE.sk