Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kozmeticka v KOSICIACH

Príspevok v téme: kozmeticka v KOSICIACH
usiko

ahojte baby /aj chlapci/ ...chcela by som vas poprosit o pomoc pri hladani dobrej kozmeticky v KE, najlepsie niekde pri Terase...potrebujem hlbkove cistenie pleti, teda odtranit uhry a tak....chodila som predtym ale prestala som, lebo tyzden potom, co som bola u kozmeticky, som si davala do poriadku zapalene vyrazky, ktore ona nie dobre vytlacila a nasledne sa zapalili...alebo som chodila k jednej, ktora mi skoro nic nevytlacila, velmi rychlo skoncila s cistenim a zaplatila som 300 sk, a domov som prisla taka iste a ako som odisla...hladam kozmeticku, ktora si da na praci zalezat, je setrna, vie ako na to a je tak stredne draha...ale kvalitna....Tak mi prosim napiste, kde taka je, ake mate skusenosti, ako prebieha u nej osetrenie pleti - cistenie a kolko sa za neho priblizne plati....tiez preco sa vam paci a kde najdeme na nu kontakt....dakujem vam velmi pekne....

marcelka.

ahojte, inac ak by niekto chcel prist, tak pre istotu sem hodim aj moje cisielko, aby sme sa potom mohli najst: 0908 40 44 66

marcelka.

blaaa: samozrejme pridte budem velmi rada a tesim sa na vas uz teraz :-) Kryta plavaren v KE na prvon poschodi, tam vas uz budem cakat, dnes , zajtra alebo v stredu o 16, 17 a tiez aj o 18 hodine. Ahojte .... :-)

marcelka.

mila usiko: tesim sa, ale menim lokalitu, lebo vyrobky mam tam a vsetko okolo toho :-) bude to na krytej plavarni v KE , na prvom poschodi urcite vies kde to je..kludne mozes so sebou zobrat aj nejaku kamosku, poradime ti ohladom pleti, urcite :-)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kozmeticka v KOSICIACH - Fórum - ZDRAVIE.sk