trava, marihuana alebo ako chcete...

reee

ludia ,moj subjektivny nazor.trava je zivotny styl a to ostatne je svinstvo.mam s tym skusenost a nie jednorazovu.ale par rokov som si nedal a ani nejak neplanujem.a zavislost?s tvrdymi drogami nema nic spolocne.

cokolada

doktori tvrdia ze poharik cerveneho vinka k jedlu je zdrave stym suhlasim !!!ale nie do seba liat litre vinciska alebo zo 15 piv ktomu 12 poldecakov vodky :(( to nie to som proti :( a co sa tyka travi ? ja si pohulim a velmi rada a s takymi recami ako napr; ze trava to je cesta k tvrdym drogam a ze trava je navykova to je blbost a riadna take slova mozu povedat len ludia co su proti trave alebo taky co ju nikdy nehulily,,,

reggeanka

Mam potrebu vyjadrit sa k tejto diskusi :D Preco sa stale riesi marihuana ? co takto zobrat si na musku alkohol vela odbornikov tvrdi ze alkohol je horsia droga ako marihuana a maju pravdu len si zoberme .... mariska nevyvolava zavislost ...hovori sa ze je branou do sveta tvrdych drog ..ale neni to tak ..moze ti sice ukazat cestu ale rozhoduje sa uz kazdy sam za seba :) uz niekolko krat som marisku mala nebolela ma po nej hlava ako po alkohole nemala som potrebu dat si ju znova alebo vyskusat tvrdsie drogy aj ked som mala k nim pristup.. trava ma uvolnila...nevravim ze ju fajcim pravidelne len poukazujem na to ze trava je mensie zlo ako napr. alkohol ... aj ked musim uznat ze obdivoje je nezdrawe ...ale polozme si otazku co v tomto svete neni ?? diky :)) LEGALIZE MARIHUANA !!! ;)

madman

tak ja mam najtazsie paranoje sveta po tom, co si dam vodne, takze len vynimocne a jointika ... ale fakt, mozno 3 krat do roka ... ale osobne by som bola za legalizaciu vsetkych drog ... bolo by to idealne sito ... ti silny sa udrzia a ti slaby prepadnu ... a hlavne, vyselektovali by sa sami, nerobil by to nik iny ... ale viem, utopisticka predstava, kedze stat by im musel hradit liecenia a tak podobne ... tato diskusia je kruh, ktory nikam nevedie, kedze sa vzdy najdu zakomplexovani ludia, ktori to ospevuju, pretoze len vdaka tomu dokazu najst ine rozmery ... nekonecna tema ... mne bohate ako dokaz stacia ludia, ktorych mam naokolo ... podaktori, ktori to uz fakt prehanaju ... su vyritkovani ako take male rite non-stop, ale pravdaze si to sami nikdy nepriznaju ... a ja teda nie som zatazena proti drogam, cize to nie je moj skresleny nazor, ale ciro cista realita ...

igua

ja som travu fajcila este tak pred rokom, vzdy ked bola nejaka prilezitost-oslava alebo tak. tiez som bola ten typ, ze by to do mna nikto nepovedal, slusne dievca s dobrej rodiny. tak raz za cas to bolo v pohode, prijemne spestrenie.
ale uz som z toho vyrastla. ani na chut mi to nepride, ani ked mi ponukaju, si nedam, je lepsie mat cistu hlavu. ked je clovek prilis roztopasny, moze stvarat veci, za ktore sa potom bude hanbit.

frontman

ked tu citam vyjadrenia zastancov marihuany, smejem sa :)))

ludia, ved ani poriadne pisat neviete, ako chcete, aby vas ostatni brali vazne?

stankoo123

trava je skvela , lebo trava neni zavisla , trava to je parada ,ludia proste z nej niesu agresibny ale kludnii, :D videjooo no:D takze si kludme zahulme ...:D

.xyz.

jjjjjkkkk, mne skôr ako mladé, resp. nezrelé, pripadajú tvoje "hurá" názory. Len neviem, či ty sa pokladáš za toho fundovaného odborníka, keď ti vadia odborníci na Slovensku. Skôr by som povedal, že tam, kde drogy zlegalizovali, dialo sa to pomimo odborníkov. Len škoda je niekomu vysvetľovať škodlivosť drog, komu je všetko "jasnačka".