Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

depilácia-baby, pomôžte prosím

Príspevok v téme: depilácia-baby, pomôžte prosím
majka99

prosím vás, baby poraďte mi. doteraz som stále upredňostňovala holenie nôh, ale s priateľom ideme na dovolenku, takže by som to chcela skúsiť voskom. veľmi to bolí? ako sa správne depiluje? a ešte- intímne partie, tiež holím, ale na 2.deň je to zas blbé, neexistuje tiež niečo, napr. vosk na dlhšiu dobu a aby to bolo na hladko? a bolí to? ja sa bolesti týkajúcej sa čohokoľvek bojím :-) prosím, pomôžte

aduliena

No keďže si si ešte nedepilovala nohy a nevieš ako na to, práve preto by som ti poradila kozmetičku. No a či depilovať stehná, to záleží od toho, aké husté máš ochlpenie, či ti vadí alebo nie. Ja si napríklad epilujem celé nohy, aj stehná s epilátorom. Už som si zvykla a nebolí ma to, časom sa na to dá zvyknúť a bolesť necítiš, tak isto je to aj s voskom.

majka99

ale toho sa bojím...boze, a aspon tie nohy, prosim ta...mali by sa depilovat aj stehna? jedny vravia ze ano, druhe ze nie...no ja som mimo
a dakujem za odpoved

aduliena

Majka, najlepšie by bolo, keby si išla ku kozmetičke, tam by ti urobili depiláciu voskom. No bolí to, ale dá sa to vydržať.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

depilácia-baby, pomôžte prosím - Fórum - ZDRAVIE.sk