Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

depilácia-baby, pomôžte prosím

Príspevok v téme: depilácia-baby, pomôžte prosím
majka99

prosím vás, baby poraďte mi. doteraz som stále upredňostňovala holenie nôh, ale s priateľom ideme na dovolenku, takže by som to chcela skúsiť voskom. veľmi to bolí? ako sa správne depiluje? a ešte- intímne partie, tiež holím, ale na 2.deň je to zas blbé, neexistuje tiež niečo, napr. vosk na dlhšiu dobu a aby to bolo na hladko? a bolí to? ja sa bolesti týkajúcej sa čohokoľvek bojím :-) prosím, pomôžte

aduliena

No keďže si si ešte nedepilovala nohy a nevieš ako na to, práve preto by som ti poradila kozmetičku. No a či depilovať stehná, to záleží od toho, aké husté máš ochlpenie, či ti vadí alebo nie. Ja si napríklad epilujem celé nohy, aj stehná s epilátorom. Už som si zvykla a nebolí ma to, časom sa na to dá zvyknúť a bolesť necítiš, tak isto je to aj s voskom.

majka99

ale toho sa bojím...boze, a aspon tie nohy, prosim ta...mali by sa depilovat aj stehna? jedny vravia ze ano, druhe ze nie...no ja som mimo
a dakujem za odpoved

aduliena

Majka, najlepšie by bolo, keby si išla ku kozmetičke, tam by ti urobili depiláciu voskom. No bolí to, ale dá sa to vydržať.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

depilácia-baby, pomôžte prosím - Fórum - ZDRAVIE.sk