Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHCELI BY STE GYNEKOLOGA ZA MANZELA???

zuza www

tu vobec nejde o to ci je gynekolog,ked ta chlap podvadzat chce tak moze byt aj murar,elektrikar proste hocico.nepozeraj na jeho povolanie..aj ked mozno je tam dake riziko ale to je v kazdom vztahu...no a tie sestricky..no pokial s dakou nechodi pravidelne na kavicku tak ich ber jednoducho ako kolegyne...a ty sa snaz vyzerat co najatraktivnejsie..aj v obliekani,,aj v posteli..proste si ho drz

pajusa

podla mna je to v pohode.ak by chcel, tak by Ta podviedol aj keby mal ine zamestnanie.musis úpzerat na to, ci ho mas naozaj rada...

b.johnsova

ma ovela viac príležitosti ako napr.murár hej.neznamená to vsak že podvedie,ale ja sama si neviem predstavit ako može odolat tolkým krásnym ženám,prsiam..mám známeho už je rozvedení a kurevník total.inak každý druhý doktor je rozvedený,tým krásnym pacientkám a sestričkám skrátka nevedia odolat a skor či neskor to tak vacsinou dopadne.takže ja mat manžela gyn. nechcem a to som krásna atraktívna mladá baba ale čo o takých desat rokov?no neverila by som.

layla

ja si myslim ze podvadzat ma moze hocijaky chlap takze o to nejde, skor ide o to ako velmi si ty ziarliva a ci ti nevadi ze pozera na ine. A neviem ako je to s chutou na sex u gynekologa, po odpracovanom dni...ci menej, alebo viac, alebo skor nieco ine...sa mu paci..ved uvidis

evitka001

Tiež si myslím, že to je práca ako každá iná. Koniec koncov žiadna sa tam nechodí len tak ukazovať, že aha pozri akú ju mám. Väčšinou lieči choré ženy - zápaly, výtoky-takže nič príjemné, pomáha deťom na svet-krásne. Takže ak to povolanie robí určite sa musí pri tom odosobniť, lebo keby sa neodosobnil nemohol by to robiť.veľa šťastia

mirkaaa

no pozera na ine ale ako odbornik a mas vyhodu mozes mat prehliadku kedy chces hihihi, ale nie musis sa s tym zmierit je to jeho povolanie...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CHCELI BY STE GYNEKOLOGA ZA MANZELA??? - Fórum - ZDRAVIE.sk