Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest krizov

Príspevok v téme: bolest krizov
ana7

pls poradte.... co robit pri neznesitelnej bolesti krizov? zacali ma boliet pred menstruaciou, myzslela som ze preto, ale odvtedy ma bolievaju skoro denne... ked lezim alebo stojim je to ok, akonale si sadnem tak sa to stupnuje...dnes som bola korculovat a vobec nic, pohodicka.... ale ked sedim tak je to des.... a nemozem predsa prestat sediet :)) nechcem brat nic proti bolesti, aj preto, ze nebudem predsa na tabletkach do konca zivota ... k lekarke sa chystam ak nic ine nepomoze...

ana7

tak som dnes bola u lekarky, dala mi coxtral, odporucila aj ketospray no a samozrejme ze to chce klud, tak si davam dva dni :) ... ked som sa pytala co to je, tak vraj zapal svalstva, asi som prechladla...

lenka33

ahojte..mna zas pobolievaju ked som zohnutá inač nie..ani sama neviem ci su to križe,alebo platnička,alebo nerv..a k lekarovi sa bojím..:-(.pritom mam len 22

anaaa7

tak sa k tej lekarke asi poponahlam, lebo uz mam toho dost..rano mi po prebudeni nic nie je , ale teraz som uz ako dolamana

aduliena

No vieš, kríže sú háklivé a môžu ťa bolieť aj tak dlho. KeĎ nenosíš tielka, mohla si ľahko prechladnúť. Moja kamoška takto prechladla pri ventilátore v lete, keď ho púšťala na seba. Musela vyhľadať pohotovosť...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.