Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hrčky v prsníkoch

Príspevok v téme: hrčky v prsníkoch
zaira24

pekný deň!dnes som bola na kontrolnej sono prsnika.chodim uz 2 roky.Lekarka ma odporucila na operaciu,lebo hrcku mam dost velku aj na dotyk.Jedna sa o hormonalny zhluk.Lenze v druhom prsniku som mala 2 hrcky a dnes mi tam nasla tretiu. Povedala,ze tie nemusia ist von,ale bude ich musiet sledovat a zajtra mam prist znovu na nejake vysetrenie.Mam 24 rokov,bojim sa. Bojim sa operacie. Aj tych dalsich hrciek. Mate niektora podobne skusenosti?

Niky....

ahojte...ja mam tak isto prolemy s prsnikmi zacalo to asi pred rokom najhorsie na tom je ze akekolvek vysetrenia sa prekladaju z dna na den, z mesiaca na mesiac, dokonca z roka na rok...mam 15 a hoci je pravda ze telom prechadzaju zmeny chcela by som mat istotu,ze taketo hrcky su neskodne...a ak nie istotu tak aspon nieco na zmiernenie bolesti. Ak by mal niekto podobnu skusenost prosim ozvyte sa mi na moj e-mail budem velmi rada ak sa dozviem nieco nove a nebudem sa musiet bat o seba, ani o svoje zdravie...Dakujem :-) :-*

mjanik

vyhľadaj akupunktúru,s ňou sa dajú hrčky odstrániť,väčšinou ide o hlenové usadeniny.Ide o špatnú prácu žalúdka a sleziny

mimi15

ahoj ja mám 21 a už sa mi tá hrčka objavila 2-krát. Asi prvý raz v sedemnástke, to som bola na operácii, zostala mi tam jazva, dúfala som že sa to už viac neobjaví ale čo som nechcela to sa stalo. Po 4 rokoch ju mám znova na tom istom prsníku len z druhej strany. Nechela som ísť na operáciu a preto som zašla k jednému lekárovi v Skalke nad Váhom pri Trenčíne Mudr Jurkovič a ten mi to lieči. Po 5 mesiacoch sa mi to o 1/3 až skoro o polovicu zmenšilo no stále v liečbe pokračujem. Verím že to zmizne úplne aj keď je to finančne dosť náročné a liečba zo začiatku dosť nepríjemná no zvláda sa to po čase v pohode. Veľa šťastia skús si dať do Googlu Jurkovič a uvidíš čo ti to nájde. pa

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hrčky v prsníkoch - Fórum - ZDRAVIE.sk