Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

z*a*m*r*z*o*v*a*c*k*a 2

Príspevok v téme: z*a*m*r*z*o*v*a*c*k*a 2
kyblik

Ahojte :) pre tych co este nevideli/necitali :)
V pripade ze vam slovo "zamrzovacka" nic nehovori, pozrite si: www.youtube.com a pripojte sa k nam mrznucim Aj napriek tomu, ze uz sa podobna akcia v BA udiala, ale tentokrat tu ide o nieco viac nez len haluzne zamrznutie...a to ze: "AJ CAS ZASTANE, AK IDE O POMOC DETOM" tak sa pripoj, zabava ta taktiez neminie

Nadacia Hodina detom organizuje super akciu, ktora sa bude konat v utorok 1.aprila v Auparku Cela akcia zacne "zamrznutim" kedy vsetci v tej istej sekunde ZASTANEME /o 17:00/ a NEPOHNEME sa cele 4 minuty a rovnako naraz odmrzneme /o 17:04/ Tymto ukonom nielen ze zazijes total srandu a zvysis funkcnost svojho svalstva ale HLAVNE pomozes detom ktore potrebuju nasu podporu!
Zvysok celeho programu najdete tu: www.hodinadetom.sk

Cas stretnutia: 16:00 !!!
Miesto stretnutia: fontana v Sade Janka Krala (instrukcie, signal zamrznutia + ine prekvapenie)
Cas mrznutia: 17:00
Cas odmrznutia: 17:04

Nenechaj si ujst moznost ziskat podpis na ramienko od Viky Rakovej, Vášaryová, TV kameramanov, Dominika Hrbateho, Janka Kurica alebo skupiny Vidiek Plus ako bonus a vdaku za pripojenie sa k nam mrznucim obdrzis od nadacie brutalne krasny darcek ( budes dlho predychavat fakt)
PRIDAJ SA K NAM a o zabavu mas postarane
tak co? pridas sa? a tuto info posli dalej nevracaj

kyblik

tinuska jeeeeeeej super super tesim sa :) a dufam ze ste si boli aj darcek zobrat:) super urcite sem vycapim video hned ako bude na svete:)

tinusska

ahojte - tak ja som tam bola vcera s priatelom. Podarilo sa nam tam dorazit o tej 16,15.. takze sme stihli vse... juuj, tesim sa na to videjko :))

Alternativa

Minulu akciu som si samozrejme hned pozrela, len mne nestaci napisat youtube, ale cely link pls. A za co sa ospravedlnujes? Za vsetky nedokonalosti sveta :o)? Vies, mnohi ludia minu denne urcite viac ako 30,- a mozno za SMS sa to niekomu zda vela. Ano, vsetko je to o prioritach v zivote...

kyblik

alti :)))))))
akcia sa vydarila...nakoniec nas bolo 140 co bol pre mna prijemny sok, takze sa tesim:)
z tej prvej zamrzovacky su videa v archive sprav anpr: spravodajstvo.joj.sk
a z tej dnesnej mozno bude youtube:)
a ospravedlnujem sa za ten PC pripadne trvale skody vynahradim poslanim nejakej cokoladky:))))

Alternativa

Mne nejako zamrza PC, to asi robia tie povabne kmitajuce reklamy :o). Hlavne reklama ku Dnu narcisov mi naozaj neprekaza, uz som poslala SMS. Verim, ze ako kazdy rok nas vsetkych objime pocit spolupatricnosti a pomoci

Alternativa

Ako sa vydarila akcia, Kyblik? Verim, ze fajn, aj pocasie Vam prialo na stretnutie :o). Pre nas menej gramotnych daj pls link, kde si akciu mozeme pozriet.

kyblik

tinuska prepac nebola som cely den na nete, jasne ze sa dalo aj neskor prist joooj dokelu skoda ze som tu nemohla byt ale dufam ze si bola, hm? :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

z*a*m*r*z*o*v*a*c*k*a 2 - Fórum - ZDRAVIE.sk