Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika Balea

michaela312

Aha, dobre že vravíš.. Na kokosový si dám pozor :) a ktorý je podľa Teba naj, teda ak máš vyskúšané :)

lulu123

podotknem len ku kokosovemu balzamu na vlasy od balei....velmi pekna vona, ked si ho nanesies...no ako vyprcha po hodine dvoch, dost mi smrdeli vlasky po tom...tak akoby boli plne chemie...:( pffuj...no...mozno inym ne...ale mne ano.inac ostatne vyrobky celkom spoko hlavne co sa tyka ostatnych vyrobkov na vlasky

daria26

ahojte,ja som si kupila od Balei sprej na lesk vlasov a gelovy vosk a su uplne super na moje suche vlnite vlasy.Po nanesení mam vlasy jemne a podstane vyrovnane,co bez zehlicky nebolo inak mozne :-D a krasne vonaju...

katka_a

od kozmetiky balea odporucam krem z vytazkom z UREI na suchu pokozku , nadherne vonia a zostane po nom nadherna pokozka a pritom staci troska kremu . je uzasny :)

diana9

Ahoojte chcela by som sa spytat že ktorý sampon ci už Balea alebo Alverde je konkretne alebo najviac pomaha na mastne vlasy? Diky moc.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika Balea - Fórum - ZDRAVIE.sk