Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika Balea

mary-anne

masako, ja teraz pouzivam tvar na tvar od Balea face, vyzivny. a celkovo, aj gel na umyvanie a aj pletovu vodu z tejto rady. a som maximalne spokojna :)
presla som na nu z Avon kozmetiky a plet uplne ina, zdravsia, krajsia.
ale je mozne, ze niekomu sadne, niekomu zas nie..

SiSana

prosim vas co hovorite na to marhulove alebo brozkynove mlieko na poskodene koneceky njekae take to je ..a este na vyrovnavacie sserum mangove ci ake ..prosim ak niketo ma skusenosti nech mi napise a este sqa cem opytat ci po tom nemasneju vlasy ..prosim odpovedzte

Tinuška

Čavenko!
Ja používam Baleu už pár rokov, som spokojná. Má dobrú cenu, široký výber výrobkov. Mám s ňou len dobré skúsenosti. Ale to vieš, sme rôzni, takže niekomu môže vyhovovať inému nie. Tak je to vo všetkom.

mnamka257

ja pouzivam od baley iba pripravky na holenie .co sa tyka prekrytia vyrazok, tak asi iba makeupom, alebo kozmetickym zakrokom

papaja

marry anne

dnes som ten balzam kupila,vecer vyskusam :)
inak stalo dost ludi pri tych balea vyrobkoch,mozno sa tu inspirovali :D

mary-anne

papaja- je na vlasy normalne a bez lesku, s provitam. B5. vlasy su po nom velmi hebke. a ja si ho nechavam dlhsie, ako je pisane, pouzivam ho ako masku.
no neviem, ci je ta spirala nova, ale asi bude, ked s nou teraz davaju reklamy. ale je vazne dobra.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika Balea - Fórum - ZDRAVIE.sk