Kozmetika Balea

sasia

ja som si kupila sampon.kondicioner a masku znacky balea na namahane a poskodene vlasy a som spokojna myslim ze neje ziaden rozdiel medzi tykym lacnym samponom a napr.Nivea aj nivea je dobra ale ak mozem usetri tolko penazi tak super.... :D

wanda34354

Ja som videla minule to kakaove maslo, co ste to uz niektore spominali, ale vahala som ci si to kupit...to sa pouziva namiesto teloveho mlieka ci ako? a vazne to tak skvele vonia?

papaja

dnes som si kupila peeling od baley,kraaaaaaasne vonia a ta cena... :D
a je super,nech kazdy vravi co chce,nie vzdy znamena, ze drahsie je automaticky lepsie

mirka 23

ewinka, tak možno nie si až taka naročna, ked ti vyhovuje tato kozmetika...Podla mňa je dosť chemická a agresivna, tak obyč.

ewinka

mamba :o)...... nemozem s tebou ssuhlasit... pouzivam Baleu- sprcháče, šampóny, pleťovú vodu, peeleng na tvár, aj očný odličovač... a som nadmieru spokojná, lebo to co som dlho hladala som nasla u tejto znacky, a nie u tej "drahej"... :o)

mamba:o)

Myslím si že dezodoranti tuhé,či v spreji dobré..ale niečo na tvár tejto značky by som asi nepoužívala,lebo táto značka je dost lacná...

papaja

patuska

uplne super je pena na holenie v takom zlto oranzovom obale,myslim,ze melonova,x krat lepsia ako vychyrene znacky porovnanie cena-kvalita super