Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

depilácia

žanetbb

aké musia byť dlhé chĺpky pri depilácii voskom? v stredu idem ku kozmetičke a obávam sa, že nie všetky chĺpky budú mať dĺžku cca 5 mm =(( môže mi to urobiť aj na kratších?
ďakujem

styledigger

Pokial si nechcete holit chlpky, ktore su tmave, ale jemne napr. na rukach, alebo na tvari, riesenim je ich zosvetlenie. Existuju specialne kremy, ktore zosvetlia chlpky na uplne neutralnu svetlu farbu, takze pokozka vyzera byt uplne zbavena chlpkov. Rada poradim, kde tento krem dostat.

aduliena

Hahi, pred depiláciou je dobré spraviť si peeling. No a po depilácii je to už podľa mňa individuálne, lebo každému vyhovuje niečo iné. Niekomu vyhovuje sypký púder, niekomu telový krém a niekomu nič. Musíš skúsiť, čo ti bude dobré na pokožku. Ja si po depilácii epilátorom nedávam nič. Mám taký Veet krém proti zarastaniu chĺpkov, ten si teraz skúsim dať a uvidím.

hahi

ale som sa zabudla opytat,ake pripravky sa pouzivaju po depilacii? nieco na zkludnenie pokozky, alebo proti zarastaniu chlpkov? a vlastne nie je nebezpecne natriet si to hned po depilacii? nemoze sa to zapalit?

aduliena

Hahi,
ja si depilujem nohy, ale nie voskom, ale s epilátorom. Tiež vytrhne celé chĺpky. Zo začiatku to bolí, ale dá sa to vydržať, záleží aj od toho, aký máš prah bolesti, aké husté ochlpenie....Existujú aj prípravky na intímne oblasti. Ak sa bojíš skúsiť to sama, choď ku kozmetičke. Ona ti poradí a potom to už budeš vedieť aj ty.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

depilácia - Fórum - ZDRAVIE.sk