Mate psa a chodite do prace kazdy den???

Príspevok v téme: Mate psa a chodite do prace kazdy den???
keituskaaaa

Ahojcek...rada by som aby mi sem prispeli ludia nejakou radou...strasne snivam o psovi...mam 22 a zijem v Anglicku.Psa sme mali doma od nepamati,ale mj posledny zomrel ked som mala 19.Velmi by som chcela zaplnit to prazdne miesto,ale je tu jeden dost VELKY problem..pracujem od 8 do 5.Kazdy den.Je to fer si kupit psa??Vydrzi to doma sam?5 dni v tyzdni?Ako to zvladaju ti vasi?Tiez su osamote?Chcela by som s nim zostat doma kym nepodrastie trocha ale v mojej situacii to vyzera ze najblizsich 5-6rokov budem stale pracovat na plny uvazok..Mam sa vzdat svojho sna kvoli hlupej robote??A ludia ktori pracuju cely zivot nikdy nemozu mat psa?Poradte mi prosim..

bambuľka26

ja mám nemeckého ovčiaka-vlčiaka, nedala by som ho za nič. Sú to veľmi inteligentné psíky a slušné. Malé veľa štekajú, skúču, je s nimi plný byt. Ja bývam v činžiaku a ani nevieme, že ju máme(je sučka)je veľmi krehká, ako každá dáma (hihi)

mirkaaa

daco mi hovor o mackach ja som videla jednu tu hihihi chodim na prechadzky ja videla som tu od staforda, cez westika az po grifonika hih len sa mi nepaci, ze ich volaju "čolky" pripada mi to hnusne hih, a samozrejme typicke dob.havkovia hih lebo je tu vela oviec...

hmmmmmmmmmmm

:-)))hej mnohe plemena su tu ineho standartu mnohokrat.no ja som v anglicku, v Bedfordshire,a veruze tu vidim malo psikov,mozno je to tym,ze som v meste.ale aj tak, vacsina Anglicanov inklinuje k mackam.ale ked tie nie u take verne a milene ako psiky:-(

mirkaaa

hmmmmmmmmmm ja som v cumbrii a tu je ich kopu tak sa s kazdym maznam hihihi ked mame v bare or restike hihi tak si to vynahradzujem no tu je vsetko hrozne drahe co sa tyka psov no ale napr. yorkiho by som si tu nekupila sak to je 4x vacsi ako ma byt...Pridi k nam aspon uvidis havov dnes sme tu mali princa Charlesa hihi

hmmmmmmmmmm

a k tomu ta tax, co myslis, preco je v Britanii tak malo psov:-(((vsimli ste si??ja zijem tiez v Britanii,a psi milujem a tiez by som velmi chcela mat psika:-(

mirkaaa

hmmmmmmmmmmm no VB ma urcite poziadavky pri prevoze psa do VB aj z VB musi mat toto, hento, tamto no to je pravda, oni si nato potrpia...

hmmmmmmmmmmm

no horsie to bude, ked budete chciet vycestovat, so psom sa zle cestuje, hlavne ked nejdete autom, a to psi aj tak trpia.a takisto neviem ako to je pop navrate spat,viem,ze psi nesmu do britanie len tak prist, musia byt v karantene.v britanii sa totiz nevyskytuje zevraj besnota a boja sa jej zavlecenia.

mirkaaa

ako myslela som tie dvierka na dvere pre psov a macky a uz nejaka sluzby ti to spravi or priatel alebo ty ak ste sikovny... :D

mirkaaa

keituskaaaa ked si v Uk nieje problem tu mame take domceky vsade hih ja som tiez v UK takze kupis ich cez argos alebo amazon ....