Mate psa a chodite do prace kazdy den???

Príspevok v téme: Mate psa a chodite do prace kazdy den???
keituskaaaa

Ahojcek...rada by som aby mi sem prispeli ludia nejakou radou...strasne snivam o psovi...mam 22 a zijem v Anglicku.Psa sme mali doma od nepamati,ale mj posledny zomrel ked som mala 19.Velmi by som chcela zaplnit to prazdne miesto,ale je tu jeden dost VELKY problem..pracujem od 8 do 5.Kazdy den.Je to fer si kupit psa??Vydrzi to doma sam?5 dni v tyzdni?Ako to zvladaju ti vasi?Tiez su osamote?Chcela by som s nim zostat doma kym nepodrastie trocha ale v mojej situacii to vyzera ze najblizsich 5-6rokov budem stale pracovat na plny uvazok..Mam sa vzdat svojho sna kvoli hlupej robote??A ludia ktori pracuju cely zivot nikdy nemozu mat psa?Poradte mi prosim..

mirkaaa

keituskaaaa moja vydrzi, moja vydrzi aj 6 hodin, ale ked bola stena, tak sme ju kupovali cez prazdniny, a 2 mesiace sme jej venovali pozornost, aby sa ucila, to bolo len spanie, zobudenie sa, utekanie von, aby sa vypisala, prisli sme domov napapala sa, pohrala, utekali sme von a zas spala, takto to islo a ona sa rychlo naucila a uz sa pytala sama vonku, treba si uvedomit, ze stena potrebuje pozornost 20 hodinovu hahah skus dospeleho, ale to treba zvyk na noveho majitela...

keituskaaaa

Byvame v dome a mame zahradu,co keby som mu nechavala otvorene dvere?Ale zasa..niekto by sa aj mohol dostat dnu..prave o to vencenie hlavne ide..mozno by som mu urobila nejaky'zachod' ? :o(

keituskaaaa

A akeho mas psika?Ja mam este dalsi problem..chcela by som huskyho..bavilo by ma s nim behat a tak,na plaz to mam minutu.Vela ludi ma odradza..z prace by mi dali volno aj ten mesiac to by nebol problem,ale naozaj by to vydrzal?Ked o pol 8 odidem a vratim sa o pol 6 :o(

hmmmmmmmmmmm

keituskaaa, pes si zvykne, ale ako pisal prispevok dolu, tak naozaj potrebuje nejaku dobu, aby ste s nim boli niekto, ved potrebuje pravidelne krmit/kazde 3-4 hodiny ,ked ma 6 tyzdnov tusim,takisto cika a kaka viac ako dospele/zvyknut si zvykneco sa tyka samoty,bude vacsinou spat.len horsie je to s vencenim.ci vydrzi8-9 hodin byt nevenceny.

bambuľka26

Ahoj, vieš, ja som tiež chcela psa, manžel nie, vraj je to týranie a ešte v činžiaku, nuž ale, čo sa nestalo, máme ho- náhodou, nalepil sa na nás a nechali sme si ho, teraz by sme ho nedali zanič. Prácu kvôli psovi rozhodne nenechaj, pokiaľ nemáš istotu, že sa časom budeš vedieť zamestnať.So šteniatkom treba často chodiť vonku, aby si zvyklo na kakanku a cikanku vonku. Potom, keď je už väčší, psík 8 hodín vydrží. Najlepšie je mu dať jesť večer, aby sa ráno vykakal. Treba mu nechať len vodičku. My sme zo začiatku na striedačku behali domov cez obed, vyvenčiť ho. Teraz už vydrží, ale ja som bez práce, takže nie je problém. Radšej by som pracovala. Ak tak veľmi túžiš po ňom, kúp si, ono to rýchlo rastie. Držím palce

mirkaaa

keituskaaaa vydrzat vydrzi, ale musi si zvyknut prv, ale stena potrebuje minimalne mesiac nato, aby si ho naucila ako tak za tan mesiac zvykat si sam, aby nestekal a hlavne naucit ho curat vonku...