Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Ahoj Vitanka.Aj ja som to kukala v telke o tom cernoskovi..Je to uzasne ako si to vie nahodit do pamate.Nas maly si zapamata len to co chce a tiez pocuje len to co chce.Ma rad hudbu..S tym sefom si nerob tazku hlavu..Kasli na to..Ved dajak bolo a dajak bude..A co s robotou,necrta sa vam nieco nove?

vitana

Ze urobili taky test, 45minut s nim kruzili vrtulnikom okolo celeho mesta Rim a potom mu to dali nakreslit. Si predstav ten chalan bez pomoci fotiek a pod. napoved, nakreslil CELU PANORAMU mesta!!!
tak ma pri tom napadlo, ci aj Tvoj maly ma taku nejaku schopnost. Ale urcite ma, ze?

vitana

ahoj Radanka, no mam sa co ja viem. Hladna som a okrem toho, mi dal sef taku robotu, co neviem urobit :( tak mam pocit, ze som duta ako bambus :)
ale inak pohoda, nerobim si z toho tazku hlavu...
a Ty ako dneska? co porabas? maly je v skole? inak som citala niekde clanok, ze jeden maly cernosko, tiez autista ma najlepsiu fotograficku pamat na svete!

jankaaa

no ale ja mam az strach z jeho rodicov, lebo tak jeho mamu som videla 2krat a otca asi 3krat... a on je u nas stale, nasi ho poznaju, vsetko je z tohto hladiska super, s nasimi si sadol ale co ja s jeho rodicmi?

jankaaa

sak co mi povedal, pockaj ako to bolo, ani neviem presne ale volaco ze babke povie:no ked chces mat pravnucata... kukam ze dobreee tak on uz na deti mysli... a som sa pytala ze ci by sa babka potesila a ze noooo a ako... inak ako ja by som si ho rada aj zobrala... ale vies, kde byvat a skola a robota a vsetko, ale bolo by to super ze som s nim a nemusi ist domov prec odo mna, ked sme u nas

radana

Hhh,o rok mozete byt svoji a potom sa naozaj nebudes muset spovedat,ze ides k nemu spat. :D Vitanka,kde si sa stratila?

jankaaa

no s rastikom postarom, ale dobre:-)vcera sme stretli kamarata a sme mu povedali, ze sme spolu... a on sa tak potesil a objal nas, uplne bol zlaty... a nasi si zvykli, mamina sa na neho usmieva a rasto bol s nami na rybach, takze to je u maminy velke plus:-)))) a tak o rok im uz snad bez problemov poviem, ze idem k nemu spat:-)))dufam

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk