Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

Radanka, idem kus popracovat, aby bolo za mnou nieco vidno :)
tak sa maj pekne zatial a prijemny oddych, pokial nebudes musiet ist po maleho :)
papa

radana

No naozaj teraz posledne byvaju nenormalne pekoty.No synatora som prave vypravila do roboty,teda este ide pockat frajerku pred skolu a tak potom pojde do roboty.Povedala som mu,ze nech nezabuda o com sme sa vcera rozpravali.

vitana

a ked si pomyslim, ze to je len zaciatok juna....sak v auguste pomreme ako take mrciny tu :( a my nemame klimu vo firme :( aaaaaaa

vitana

:) inak asi aj u vas je ako v pekle co?
ja som si neprofesionalne musela vyzliect pancusky, lebo v nich mi je duplom horuco :(

vitana

Radanka, tak tie bryndzaky uz padli za vlast :) urobili sme si ich pecene na panvici, nechali sme ich trosku pripiect, juj to bolo mnamka :)
teraz tu idem odfukovat a buchat sa po brusku :)
Inak ja plnenu papriku velmi nemusim :( ale priatel ju zboznuje...no vidis a zasa sme pritom, ze keby sme byvali niekde blizko, uz mam jednu papriku doma na kostovku :)

radana

No Vitanka,ty uz nikde praskas bryndzaky do seba mnaam a nasi prave doobedovali spagety.Je to tak na figu,lebo neskoro ranajkuju a potom toho na obed zase moc nepojedia.Vtedy ked maju obi dvaja poobednu sa mi dost zle vari.No a na piatok mam vraj urobit plnenu papriku.Nerada ju robim,lebo je z nej vela mastnoty,ale vysledok potom stoji za to :D tak dobru chut Vitanka k tym bryndzakom :DD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk