neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

este som tu :) chodim tak o 11:30 az 12:00 ale uz som hladnaaaaa.
musim pockat na mojho fesaka, pride po mna, skocime domov na obed a ma privezie naspat.
a spagety su v pohode obedik. s cim ich ides robit? ja zboznujem smotanovu obacku s hubami a brokolickou :)

radana

Uz si isla papkat bryndzaky?my sme prave este len doranajkovali :D Nase haly sa odkladaju na zajtra,lebo dnes maju byt spagety,tak co uz...

radana

Aj ja som perfekcionalista,takze preto riesime tieto problemy :D No my nasu sunku pred cinzakom volame ludovo ze cadilac :DDD Ale inac je to fabia combi :DDD

vitana

takze flegmatik :)
no tak to mas teda tazke, fuuu. ja s takymi ludmi neviem vychadzat. ja som zasa perfekcionistka a musim mat presne pravidla hry :(
ozaj a tvoj muz ma cadilac? WAW

radana

No volno sa tomu moc povedat neda.Uz prifrcala moja polovicka,tak si urobime ranajky-dneska sme trosku prispali,joooj jak to bolo dobre :DD A pred jednou uz zase musim frcat pre maleho ...

radana

Hhhhh,ze auticko na ovladanie nemal ked bol maly.Nasi zase mali vzdy na co si zmysleli,muz ked robil v Nemecku,vosiel do hraciek a nevedel uz co mu ma kupit,lebo zo vsetkeho uz mal :DDD A ono je to trosku aj nasa chyba,ale myslim si,ze syn vie,kedy to myslim vazne,tak sa bude musiet trosku prinutit a zacat aj zit :D