Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

no takze ty mas dnes volno :) konecne mas trosku casu pre seba a aspon malu zmenu programu :)
mas nieco na dnes na plane?

radana

Vitanka u mojho starsieho je ten problem,ze on je nenormalny pohodak.On ma na vsetko tooolko casu a vobec ho nic nerozhadze.

vitana

no to mas teda sakra pravdu...ten moj sa mi minule postazoval, ze ked bol maly nemal auticko na ovladanie, take skutocne, co trubi blika a tak.... :) bolo mi kus smiesne, ale tvarila som sa, ze ho chapem :)

radana

Dnes isiel odviezt maleho do skoly muz.A ako inac-na cadilacu.tak som mu hovorila,nech setri benzin,vcera som o tom mala prednasku celu cestu na polikliniku a on ze to mu ani nahodou nehrozi,ze by isiel s malym do skoly pesi.On sa obava,ze maly mu urobi cirkus po ceste :DDDD

vitana

he he, ja by som mu to tiez nedarovala. ved ako sa sprava to je vlastne vizitka rodicov...takze mu to bi o hlavu hoc aj kazdy druhy den. ved nieje z masla ani z cukru, bude pomahat a hotovo. a do prace nech sa naucit chodit na jednu a tu istu hodinu a minutu a vybavene. Napr. ja chodim z domu presne o 6:43 a tento cas MUSIM dodrzat aj keby furiky padali.

radana

No o tom,ze by mu to bolo doslo Az na tyzden ja silne pochybujem.Jedna dva bude v starych kolajach...Ale ja mu to budem pripominat,lebo toto sa mi naozaj nepaci..A som mu povedala,ze ked svojou vinou zmeska odvoz do roboty,ze ho neodvezem na aute.Nech si slape 15 km do roboty na bicykli a potom zase po robote naspat..

vitana

ahoj Radanka, neboj nepises do vetra, ja som tu :) sem tam daco porobim :)
Inak klobuk dole, dobre si mu to vysvetlila....mne bolo smiesne, ze si presne este aj pamata KOLKO KRAT to bolo :) je to este pubertak, a k tomu je to CHLAP, to je kombinacia ktora nepotrebuje ani komentar :)
Dufam, ze teraz ti uz bude viac pomahat a ze mu to doslo na dlhsie ako na tyzden :)

radana

Vysvetlili sme mu veeelmi jasne,ze to je sice pekne,ze chodi do prace,ale tym sa den nekonci.Ved pozrimeze sa na teba vcera ako si makala..Tak mi na to povedal,ze minuly mesiac az tri krat odlozil umyty riad a my sme mu ani nepodakovali.Tak som sa ho zacala pytat,ze kedy sa mi on podakoval,ked som mu teraz v sobotu napr.prezliekla postel,ked som mu izbu vyupratovala,ked som mu povysavala,ze kedy sa mi podakoval,ze som mu navarila,ze som za nim umyla riad,ze som ho rano zobudila do roboty a nachystala mu desiatu,ze kedy sa mi podakoval ze som mu oprala,vyvesila pradlo a ozehlila a poskladala ,ze kedy sa mi podakoval,ze mu chodim na zahradu naoberat jahody,hrach....Atd...Sak toho je strasne moc.Chlapec bol normalne v soku a pochopil,co tym chcel basnik povedat.Ozaj a ste vobec tu niektora na nete?ja to pisem a pisem a ani neviem ci ste tu :DD

radana

Caute baby.Vitanka,ja stale rozmyslam,ze keby si byvala tu blizsie-akoze v tej Nitre... :D Ked si bola taka rozbehnuta,bola by si skocila aj k nam :D My sme mali este vecer so synatorm debatu,tak som ho vyviedla z urciteho deliria v ktorom bol :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk