neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

jankaaa

ahojte baby, tak som tu, joooj vitanka, je mi luto, ze sa nevydarila ta robota... ale urcite pride nieco lepsie a blizsie nas:-))) kde hladavas pracu?

radana

Takze ten vikend nebol az tak na zahodenie,ked ste boli na chate..My vzdy ideme na zahradu s tym,ze budeme relaxovat a nic nerobit,ale to sa ani neda.Furt sa nieco najde.A uz pomaly okmasavame stromy,v pripade,ze by sme chceli zacat casom stavat..

vitana

takze brigada a maly je spokojny :) no vidis, aspon si sa doma nenudila a uzila vikend :) bohvie aky bude tento tyzden, ked ma liat :(
my sme boli s priatelom na turu, prespali sme na jednej chate a bola pohoda.

radana

Jasne,maly dostal svoje panaciky,vybral si ich v Draciku..Cez vikend sme boli na zahrade a sadili sme tam vresy a kvetinky a opilovavali konare...

vitana

snazim sa mysliet pozitivne...mozno to tak malo byt, mozno pride nieco lepsie, len musim byt trpezliva, ja viem :( no inak s tym pocasim, ked je horuco nadavam a ked prsi tiez :) clovek si nevyberie :)
co ste robili cez vikend? boli ste niekde? kupila si synovi panacikov co chcel :) ?

radana

Vitanka,nebud smutna-vsetko zle je na nieco dobre..U nas je vsetko po starom ako obvykle.Tiez sa neda povedat,ze by som mala senzacnu naladu,ale to je asi tym pocasim..

vitana

ahoj Radanka :( som z toho velmi sklamana :( joj taku blbu naladu som mala cely vikend, no vlastne len piatok a sobotu :( este k tomu teraz prsi a depka je na svete :(
A ty ako? co nove?