Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Ale aj na tom pozemkovom urade sa spravala,akoby davala zo svojho,koza jedna.Ma vojst novy zakon do platnosti,ze ked budes chcet preklasifikovat podu na stavebny pozemok,tak za kazdy meter stvorcovy budes musiet zaplatit podla bonity pody.A tak som to dala preklasifikovat uz teraz a stacil mi 100 korunovy kolok..

vitana

tie zenske na uradoch su fakt strasne, fuj dala by som im cuhac grule :)
kasli na nich, mas to v kapse a cau :)
joj inak, volali mi z nitry, nebudeme susedy :( vraj, oni hladaju stavbarov, nie strojarov :(

vitana

no vidis, a ja som si myslela, ze je to v dnesnych detoch :( ze im hracky dlho nevydrzia :(
ja som mala jednu jedinu barbinu a tu som si strazila ako oko v hlave a teraz pozriem na svoju neter..ma ich hadam 10 a vsetky su znicene

radana

S tymi papiermi to neni zly napad.Ale skoda ze pozemkovy urad nemame tu v meste ale na okrese a tam sa mi ist za to teraz nechce.Taka bola neochotna,ze az.Stale hucala,ze nech donesiem projekt.A ja som jej povedala,ze jedine ze jej ho nakreslim :DD Ibalgin ne,potom ma dusi,ale paralen som si dala a cakam kedy zacne ucinkovat..

radana

Hm,na mesiac,no uvidime,nechame sa prekvapit,ale velku sancu im na prezitie nedavam..Tie dnesne hracky robia tak,ze za 5 minut,aby si isla kupit dalsiu,lebo tamta je uz polamana.S panacikmi mam taku skusenost,ze radsej mu dam 400 korun za panaka tu v hrackach,ale ten naozaj aj vydrzi.No ale tu nic take nemaju,tak pojdeme do Dracika..Snad tam nieco budu mat,lebo tam maly urobi scenu :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.