neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

No to aj ja sa tesim do Tt,ale trochu ma boli bedna a uz som z dneska aj unavena a to maly si neda povedat a kazde dve minuty sa dojde opytat,ci uz ideme...

vitana

:) chudatko, tak nemas kusok kludu doma :) no ale co, kupis mu tych panacikov a budes mat aspon na mesiac klud nie?

radana

Tomu papieru z pozemkoveho uradu som aj ja rada,lebo ked som tam bola minuly tyzden,tak tam bola taka ochotna pani,ze by som ju najradsej poslala do teplych krajin a ma asi sto krat ubezpecila,ze kladne rozhodnutie nam nedaju.A dali,hhh..

vitana

ach booze, tak to dnes mas behaci den :) a este aj do dracika :)
joj, ako by som s tebou menila, ja tu sedim od rana zavreta a pozorujem cez okno ake je pekne pocasie :(

radana

Nie,maly mi tu pili cely den usi,lebo sa uz nevie dockat,kedy pojdeme do TT.Ale musi pockat,kym pride muz z roboty..Bude to krute..

radana

A potom som este pobehala postu,banku...A to este dnes musime stihat banku v Tt,lebo si uz musi ist muz vymenit karticku,lebo ta co ma uz stratila platnost a potom chceme skocit do tesca kupit malemu veci do skoly a aj nejake vresy kupit vedla do obchodu.A maly uz mesiac otravuje s panacikmi Strazci vesmiru,tak musime skocit este aj do Dracika..Ach,jaj...

vitana

no tak to je senzacne :) som rada, ze vam to vyslo :) no vidis, zacina sa to dobre :)
dufam, ze tak to pojde aj nadalej

radana

Aj to..Musela som behnut do skoly na druhu budovu aby mi dala riaditelka potvrdenie,ze kolko hodin tyzdenne maly chodi do skoly,potom sme to ficali zaniest na UPSVaR,aby sme to mali vybavene.A konecne mi dosiel uz aj papier z pozemkoveho uradu a ma potesili,ze nasu ziadost vybavili KLADNE :DD