Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Na buducu sobotu sa chystame na autosalon do Nitry.Myslela som,ze sa tam teda mozno stretneme :DD Ideme cela celucicka familia,takze nas bude hojne...

radana

Snad sa vam ten Trencin podari vybavit.Ved by vam mali dat vediet nie?Ci uz taku,alebo taku odpoved.Ale ja drzim palce,aby prisli tie najlepsie spravy.

vitana

no ahoooj Radanka :) som rada, ze si tu :) takze opat vam zacala skola...no aspon si trosku oddychnes a porobis co treba no nie? :)
priatel v praci skoncil, chvalabohu. teraz ma taku mensiu brigadicku, zeby aspon na najomne bolo, ale to sa zvladne :) inak vsetko v pohode, vcera sme sa pekne porozpravali, tak mi trosku odlahlo....lebo z tej prace sme nervozni obaja. co ti budem hovorit Radanka, sak to poznas :( ale podstatne je, ze sme k sebe nasli opat cestu :) a vsetko je tak ako ma byt.
no a ty sa este pochval, co noveho :) okrem skolskeho roka?

radana

Ahojte dievcata.Tak zase sme sa tu konecne zisli v hojnom pocte :DD Janka,to sa tesim s tebou,ze to dopadlo tak,ako to dopadlo :) Vitanka a vy ste to ako poriesili zatial s priatelovou pracou?U nas je vsetko po starom,vratili sme sa do skolskeho kolobehu :D

vitana

no tak super to dopadlo potom :) som rada, a coze ste robili ked ste spali len 3 hodinky? :) ajajaj dnes niekto bude mat tazky den v praci :)
CV = curriculum vitae (z latinciny) - zivotopis

jankaaa

co je to vlastne CV?ako to dopadlo? povedala som ze idem ku kamoske a bolo super, spali sme len tri hodiny ale bolo super a rastik vstal rano o piatej a spravil mi ranajky:-)len tie moje dni ma hnevajuuuu

vitana

ahojte baby, no Janka ako to dopadlo? myslim s tym prenocovanim :) ako to vasi zobrali? Radanka Ty co nove? ako si nazivas?
Ja nove nic, este nevolali :( posielam dalej CV-cka a cakam na zazrak :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk