Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Ahoj Janka.No aj ja som uz na to myslela,ze nech to Vitanke vyjde,drzim silno palce,urcite nam co najskor napise vysledok..No to s rastikom ma tesi a som naozaj rada,ze sa ti podarilo to,po com si tuzila.Je dobre,ze je starostlivy a stara sa o teba. :D

jankaaa

ahojte baby, no uz som tu aj ja dnes:-)v prvom rade velmi dakujem za gratulacie:-) vcera sme boli vonku s rastovymi spoluziakmi, taky parik, podareni boli a dnes som v robote bez neho, ale budeme spolu vecer. a rastik je stale moc starostlivy, len nech mu to vydrzi:-) co mate vy nove? no radanka, dnes nam isla vitanka na pohovory, tak som zvedava

radana

Ahojte dievcata.Vitanka,som rada,ze sa v tej veci zacalo uz konecne nieco hybat,lebo najhorsie je to cakanie..Zajtra vam budem urcite drzat palce nech vam to vyjde.Pises,ze mozno budeme susedy :DDDD Nooo mozno sa stretne me na autosalone v Nitre :DDD ked tam uz teda budete byvat :DDD

vitana

ahoj Radanka, takze novinky su dve :) v utorok ideme na pohovor do toho trencina a ta druha je,ze sme poslali zivotopisy aj do NITRY :) takze mozno budeme susedy :)
ale to popiseme zajtra, tak zatial pa a pekny vecer :)

vitana

ahojte baby, Janka aj ja Ti prajem vsetko naj k meninam a hlavne veeeeeeeeeeeeeeeeeeela lasky :)
inak tu ste?
Radanka mam pre Teba novinku :)

radana

Ahojte dievcata,ste tu?Janka,tebe chcem popriat vsetko NAJLEPSIE k dnesnym meninam,vela zdravia,stastia a tiez,aby ti to s Rastikom vyslo :D

vitana

juuj neboj sa :) ja uz mam plan: predjedlo, polievku, druhe jedlo a este aj zakusok s kavou si dam :))
nech to stoji za to :)
tak sa maj pekne paaaaaaaaa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk