neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

noo :( ale chvalabohu, to bolo uz skoro na konci. este sme planovali, ze prejdeme do dalsej dediny, to bolo takych 10, ale to som uz nemohla :(
a vy ste co robili cez vikend? boli ste niekde na kupko?

vitana

ahoj Radanka :) Janka tu si este?
No presli sme skoro 60 km, ale bola som utahana ako kon...ono by to nebolo az take hrozne, lebo narocnost sme mali len stredne tazku...ale ako naschval "to" na mna prislo a zacalo ma boliet brusko :(

vitana

no tak to je super, ale dufam, ze pocitvo pracujete :) ja mam trosku svalovku po vcerajsku, boli sme na bicykloch...ale inak pohoda vikend :)