neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

Radanka, ja uz koncim v praci. Zajtra som tu znova a potom zas a potom znova :)
Tak ti prajem pekny zvysok dna, pekne si oddychni od kazdodennych radosti, a keby ste predsa len nahodou na to kupko sli zajtra :) tak si to poriadne uzi :)
majte sa pekne a dakujem za sprijemnenie dna baby....papa vasa Vitana

radana

Tak preco tam neskusis na personalne zavolat,ze ako to vyzera,ked im vysvetlis situaciu..Ved aj oni su len ludia..

vitana

ale vies, my sme posielali tie zivotopisi este pred dovolenkou...to je uz asi tri tyzdne :( a mne sa uz nechce cakat. hlavne koli priatelovi, robi len do konca augusta...potom konci.

vitana

volal priatel, my sme to dali nasmu kamaratovi, on to dal priamo na personalne. povedal, ze uz len musime pockat. ze oni budu robit pohovory hromadne, takze cakaju kym sa nazbiera asi viacej ludi...inak si to neviem vysvetlit.