neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

no bolo by, ale my chceme taku vacsiu firmu vies. na profesii mi najde jendu poziciu...a ten druhy bude co robit? vies to je take..

radana

No chapem.Trencin je pekne mesto.Ved skuste pokukat nieco aj v Nitre,Trnave...Neni tam nic volne?Co by sa vam hodilo?

vitana

no praca by prave s ubytovanim byt nemusela vies. to si uz nejdeme aj sami. ale pracu hladame vsade. teda vo vacsom meste, okrem BA. ale trencin sa nam velmi paci :) ta preto