Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

jaaaaj, tak je to teda. ja som myslela, ze z nejakeho spolocneho "zdroja" vzal a kupil...ale takto, to mas pravdu. ked zaraba, tak preco nie. ospravedlnujem sa,ups :)

vitana

no vidis, ty pises aka som ja dobra, ze nemam chyby a tu hla, uz by som bila tvojho synatora :))
inak na vikend chceme ist na bicykloch na turu :) iba my dvaja :)

radana

Hhh,nerozculuj sa..Chodi do roboty,tak ked sa rozhodol,ze jej kupi,tak jej kupil.Ale som mu hovorila,ze ked si mysli,ze ja budem tahat vsetky vylety,ze je na omyle,lebo tam chodia aj oni s nami.Tak nech sa podiela...Teraz je aj trosku nafucany,lebo som mu to rano povedala a oni sa uz chystali na kupko na zajtra.Lebo tam je aj kryte-aj keby prsalo..

vitana

vlastne prepac Radanka, nieje to moja vec. len ked som to citala, tak vo mne vzkypela zlost...teraz koli nemu musi trpiet cela rodina..

radana

Vitanka,chystate nieco na vikend?My sme chceli ist zajtra na kupko,ale maly je nachrchlany,tak nic z toho a este dalsia vec-synator vcera urobil dobry skutok a kupil priatelke lodicky za 1500 korun.Limit pre tento mesiac mame uz vycerpany :(

vitana

boze ja som blbaaaa, ze dovolenku :DDD
no pozri, aspon vies na co myslim :D
inak, mas pravdu, niekedy si tie malickosti ani nevsimnem :( ja som si tiez povedala, ze ho lubim so vsetkym, takeho aky je, hoc ma spustu chyb. mam ich aj ja a ona ma lubi tiez taku aka som.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk