neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

no dobre, necham priestor svojej fantazi :D Radanka idem sa vypnut, lebo idem dole do bufetu, mam ti nieco kupit? ja si idem na milu :)

radana

Ked surovo vyhodila svoju dceru v den 18 tich narodenin na ulicu,tak co jej brani vyhodit cudziu osobu?Ale pochopila si to presne..

radana

Vitanka,proste zivot je uz taky a bud si ho urobime krajsi a prezijeme ho stastne,alebo sa budeme cely cas durdit na okolie a hovorit si,preco sa mi hento a toto stalo a na smrtelnej posteli sa zrazu zbadame-joj,ale ved ja som si ten svoj kratky zivot ani nestihla prezit tak ako som chcela.Pozri,ked sa udeje nejaka vec s mojou matkou-lebo to je vecne nejaky noz do chrbta,tak muz len povie-no co uz,poznas to,zivot je ako rebrik do kurina-kratky a osr-ty... Domyslite si :DDD

vitana

hej hej, pamatam, ze sme uz nieco podobne rozoberali. ako si ho "vymodelovala na svoj obraz" no ale je to chyba oboch, on sa nemal dat. ale teraz je to uz jedno. ako vravis, padesiatka na krku a zena deti nikde...
je to krute, ze to takto muselo dopadnut. joj, ale nechcela by som byt tou znamou neznamou...keby si na mna svekra otvorila hubu, to by videla, ze aj ja viem byt neprijemna :DD he he

radana

Vitanka,to poznam s tou mamou.Mam brata,ktory je MAZNACIK.Pravdu povediac nezavidim mu ani milimeter.Moja mama si ho OCHOCILA ako nejake domace zvieratko.Mna sa pokusala krotit asi od mojich 14-15 rokov,ale nepodarilo sa.Som ZIVEL :DDDD Brat ma 48 rokov,nema zenu,nema deti.Zije mamkin zivot.Tak ako ona povie,tak aj robi.Vykricala som jej,ze vlastnemu synovi nedopriala to,za cim ona v zivote isla-mat rodinu,deti...Ked si aj pred tym niekoho doviedol,tak mila znama neznama hned vycuvala,lebo to tam bolo o drzku.Proste matka robila vsetko pre to,aby jej syn patril iba jej.A teraz je uz neskoro,uz sa to neda zmenit.. :((

vitana

my sme sa tu rozkecali ako take kvocky na trhu...a Janka sa zlakla, ze co tu tie dve tapy rozoberaju a isla radsej za Rastikom :)