neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

chapem neboj :D
no tak potom super, ked to tak funguje :D ked som toto povedala priatelovi a k tomu som dodala, ze som rada, ze toto vsetko absolvujem s nim, tak sa rozplakal :( to bolo tuto nedelu, pocas krizy

vitana

na to aby som bola voci nej odolna, potrebujem este nejaky ten cas :( este stale ma vedia niektore veci rozhadzat....najhorsie bolo, ze po promociach, ked sme prisli domov, som oslavu robila ja so sestrami. ona ostala doma a citala knihu :D moja sestra mala promocie rok predomnou...to si mala vydiet ten prepych, tu matkinu snahu...na mojej "oslave" sme si robili zivansku...joj ale uz dost, lebo ma to len zbytocne tazi :(

radana

Vitanka,mas dobry postreh.Je to presne tak.Po vela rokoch spolocneho zitia sa uz budete poznat do poslednej bodky a vychytate aj tie najmensie muchy vo vasom vztahu.Ale to musite chciet obidvaja tie muchy vidiet a ich vychytat pracdaze-pisem obrazne :D

vitana

Vidis Radanka, potrebujem nieco vediet. Neviem, ci je to normalne, alebo to tak je u vsetkcyh partnerov...
my s priatelom sme sa bavili o tom, ze vlastne sa teraz ucime spolu zit, ucime sa jeden od druheho, ucime sa ako riesit problemy, ako spolu vychadzat, ako si urobit cas a pod. proste aj ked mame krizu, tak si z nej nieco vezmeme do buducnosti. niekedy si pripadam ako blbec, ze neviem ako sa v nejakej situacii zachovat. bolo to tak aj medzi vami?

radana

Vitanka,to velmi dobre poznam.Je to ubijajuce a mne trvalo mnoho mnoho rokov ,kym som si povedala a uz dost mojej rodine uz zle robit nebude.Uz som voci nej odolna a pravdu povediac po tych rokoch uz ani nechcem aby sa nieco menilo.Uz mi to vyhovuje takto.A to pri tom byva 500 metrov od nas.

vitana

Inak s tou mamou....nejdem to komentovat, len dodam, ze aj ja verim, ze vsetko sa raz kazdemu vrati.
Tvoja mama si uvedomi ze ma dceru, ked uz bude neskoro. Tak to vacsinou byva..je to smutne, kolko ludi musi takto trpiet na svete :(
Mne mama nebola ani na stuzkovej, ani na promociach...predpokladam, ze ak budem mat svadbu (ak boh da) tak nebude mat cas, alebo si nebude mat co obliect.... :)

radana

On vie,ze ked ma nastve,staci mi povedat-pisem ti minus 5 bodov . a on ze za co?Tak mu to poviem...Ale hadka to nie.To nema vyznam..

radana

Vitanka,na krizu si pamatam iba na jednu aj to bolo vtedy,ked som na neho tlacila,aby prisiel robit z Nemecka domov,lebo toho bolo akosi moc na mna...Ale behom tyzdna pochopil a bolo po krize..Neviem ako ostatni,ale my sa nezvykneme hadat.Ked mame nejaky problem navzajom si to povieme,vydiskutujeme a najdeme riesenie a potom ideme dalej.Nase deti nepoznaju co je to hadka medzi partnermi.

vitana

uuu, tak my ked mame krizu, tak abstinujeme :((
ale to sa coskoro zmeni :) a ked nie, tak ho priviazem o postel ::DD