neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

ty kokso :) to ti gratulujem Radanka, 22 rokov, fuuu. urcite ste mali aj krizy,ale vsetko ste prekonali. radanka, si stastna zena :) vidis, teraz mas krasnu rodinku ty :)

radana

Ked sme sa brali a pozvali sme nasich na nasu svadbu,mama mi odkazala,ze ona chodi nerada na svadby..No co uz k tomu dodat?

vitana

BABY NO TOTO SI MUSITE PRECITAT!!!!
V súvislosti s milovaním prišli vedci už k viacerým úžasným zisteniam. Jedným z nich je poznatok, že pri sexe sa zvyšuje spotreba energie do takej miery, že ju ľudské telo spaľuje s takmer dvojnásobnou rýchlosťou!

Zaľúbení ľudia môžu pri tomto maximálne príjemnom ‚vrcholovom športe’ za týždeň schudnúť až päť kilogramov! Profesor Tim Murell z univerzity v Adelaide zároveň tvrdí, že sex je rovnako zdravý pre telo ako 30 minút joggingu alebo 20 minút bicyklovania. A dospel aj k ďalšej potešiteľnej skutočnosti: pri hladkaní prsných bradaviek nielenže dochádza k odbúravaniu energie, ale organizmus pri tom vo zvýšenej miere produkuje protirakovinové hormóny oxytocín a vazopresín. Nové heslo každej ženy by teda malo znieť: Hladkaním k zdraviu a k štíhlej postave!

radana

S manzelom sme spolu 22 rokov,z toho 20 rokov v manzelstve.Muz bol v Piestanoch na vojne a chodili kade,tade na vychadzky a tak sme sa nejak dali dokopy,asi iskra,alebo ze by laska na prvy pohlad?:DDD

radana

Preto som ti pisala,ze som vzdy tuzila po tom,aby sme boli ako veeelka rodina..Ale to sa nedalo,nebol zaujem..A ked sa nam narodil Lukasko,tak sa to zosypalo uplne :(Ale ako pises,problemy su na to,aby sa riesili..

vitana

ufff tak to muselo teda byt o drzku :( no ale vidis, ako ste sa z toho pekne vyhrabkali :)
Radanka, dufam, ze sa nenahnevas, ked ti poviem, ze ti zavidim :) ale iba v dobrom :)