neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

To su Horne Saliby.Je to dedina,kde su termalne kupaliska.A hned vedla su Diakovce-tiez su tam termalne kupaliska.Je to v podstate akoby jeden areal rozdeleny,lebo do polovice arealu je katastralne uzemie Diakovce a druha polovica katastralne uzemie Horne Saliby..

vitana

tak to vyzera, ze ste to mali dost nabite :) a to mas pravdu, hoc aj lezis na slnku, trosku sa pokupes, sice ziadna fyzicka namaha, ale vecer padnes ako zhnita hruska :)
no a manzelovi teda nezavidim, navrat do prace po dovolenke je to najhorsie obdobie v lete :( och, ja som furt zaspavala v robote :)

radana

Do Trencina?Tak to budeme zase blizsie :D To mas pravdu s tou dovolenkou..Tak si to toto leto vynahradzame na kupaliskach.Clovek si mysli,ze ked ide trebars na kupko,ako si oddychne a vecer dochadzame zmordovani a ustati..Muz mal 2 tyzdne dovolenku,tak jak bolo pekne,sli sme aj na Vincov les,ale tam je tak priserne studena voda a ze termalna..Uz tam nemam chut veru ze ist..Boli sme aj v Mederi,ale to vsetko je dost daleko..Dnes isiel manzel po 2 tyzdnoch znova do prace,ale bude mat skrateny tyzden-v piatok ide darovat krv,tak chceme skocit do tych Salib ked bude pekne.Jasne,ze sa o to zivo zaujimaju aj nasi mladi...

vitana

aaale ved sa da uzit leto aj inak ako pri mori...ved aj na SR je pekne. pisala si, ze ste boli v sturove a ze bolo super. netrap sa radanka, ze nevyslo :) ved raz ak boh da... :)
no my uz koncime s dovolenkovanim :( uz len praca a praca...inak dali sme si ziadosti obaja do Trencina, uz len cakame kedy nas zavolaju na pohovor a dza het z kosic :)

radana

A tak u nas je teraz podozrive bezvetrie :D Behame po kupaliskach.Na dovolenke pri mori sme neboli,financne nam to ani nahodou nevyslo,ale stale sa s muzom smejeme,ze ked pride developer,tak si to vynahradime..Nadej zomiera posledna :DDD A vy ako toto leto?

vitana

joj tak premenlivo :) ale da sa. ale ty sa nam chodis kupkat furt :))
ako ti je dobre
my sme boli cez vikend u mojich rodicov, tak priatel bol uplne mimo cely vikend...okrem toho dnes nechava robotu.
asi si to vies predstavit, to co bolo minule, sa zopakovalo....