neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

ehm,viem,v noci ide nejaky bus od nas,myslim ze okolo pol noci.Mamka mojej kamosky s nim isla pred tyzdnom...Bola tu na jarmoku..

radana

Mne osobne sa Kosice velmi pacia,je to moja srdcovka.Staci mi ist na pesiu zonu sadnut si ku fontankam a hotovy relax :DD Skoda,ze idete busom,autom by ste mali vacsiu moznost na vyletik..

radana

Janka,ber to tak,ze mal vela starosti.Ono sa to teraz pohne urcite dopredu.Nebude musiet mat plnu hlavu skusok,ale tebaaa :DDD Ako idete na vychod?Autom?

jankaaa

no ano tesi ale vobec nenapisal ze dnes budeme spolu, ach jaj, neviem, mam pocit ze to malo pocas skusok dost velky upadok

jankaaa

akurat mi pisal rasto, lebo tu sksku mal v pondelok a neposlal mu vysledky a dnes mal byt opravak... no a dnes sa na to bol spytat a spravil to:-)))akurat mi pisal

radana

Hm,tak to drzim palce,aby ta skuska dobre dopadla.My mame uz pomaly po marhulach,strasne rychlo dozrievali,tak sme kazdy den len oberali a oberali..Uz mi to lezie na nervy.My ideme v sobotu ku svokrovcom a v pondelok pojdeme odtial,chceme sa zastavit v tatralandii a v sikulovom mlyne,maly chce nejaku pistolu ci pusku ci co a hned si tam pozreme aj program s konikmi...