neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

jankaaa

my tiez zaciname marhulovu sezonu... ja idem s rastom k doktorke, rano o siestej tam budeme, doktor ho pozrie a potom si spravime vylet, teda dufam ze si ho tam nenechaju... no s rastom, jeho najlepsi kamos tomas, sa zacal do toho trosku starat, tak dufam ze nam to nepokasle, ale dnes ma uz poslednu skusku, tak dufam ze budeme spolu travit dostatok volneho casu a niekam sa to posle... inak mal zlu naladu teraz, lebo tu skusku ide robit uz 3krat

radana

Co mas nove s Rastikom?A co nove s tou dovo?Tolko otazok naraz,ale uz davno sme spolu nepisali.Mali sme moc roboty,stale sme oberali marhule,bolo ich strasne moc.Este zajtra chceme dooberat zbytok,nieco pozavaram a na tento rok bude s marhulami pokoj.. :D

jankaaa

ahojte baby, no ja som tu az dnes... ale som v praci, poslednu sobotu tento rok predpokladam:-)) no pevne tomu verim. tak ale je tu roboty malo, tak kukam aspon dovolenky na nete... fuha vitanka nad cim rozmyslat? ze pridete byvat na zapad?

vitana

:DD okej, tak nech si pocmarka :D ja idem este trosku popracovat, aby po mne nieco ostalo :DD
Tak Ti prajem pekny vikend Radanka, uzi si jarmok, daco pekne si kup a hlavne si oddychni :D ja sa pripojim asi az v nedelu, lebo mam plany na zajtra, tak potom trosku este popiseme :)Inka som rada, ze som Ta tu zatihla :) tak este raz, maj sa a pekny zvysok dna :)) papa

radana

Ok Vitanka,pustim aj ja maleho na net na chvilku,lebo si tu chce cosi nacmarikat.Idem zatial zohriat jest a potom uz vyrazime do ulic velkomesta :DDDD Ale pred tym este urcite kuknem,ci tu neni nova spravicka :DD

radana

My sme na tom teraz potensie.Na jarmok mam odlozene 2 tisicky a to je asi tak vsetko.Vyplata bude az o tyzden a pol,tak dovtedy treba aj zit. :D Muz bude mat dovolenkove k vyplate,tak si trosku prilepsime.Pred chvilkou sa vratili moji mladenci.Prave mi hovoril,ze z vyplaty dame vymenit dajake brzdove kotuce a dosticky ci co,lebo ze uz su zosuchane.Tak to mam strasnu radost...