neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

Radanka, takze maly nevydrzal ani piatkovy nalet :( co ste potom robili? boli ste na zahrade? a co starsi synator, uz mu prisla jeho laska? :)

vitana

ahooooj Radanka :)
Janka tak vies ze budeme, ale neni to co by to malo byt :(
no sak nejak to budem musiet vydrzat :) ach jo, no ale aspon si konecne mozem uzivat poriadok v byte :) nebudem po nom zberat veci a nebudu chlpy na umyvadle :))) he he

vitana

hmm aj mne sa raz podaril riedky lekvar...odvtedy som uz nerobila :)
no ide tak zhruba na mesiac...vlastne ako on hovori, tri tyzdne aj daco :) a mozno aj menej :)

jankaaa

no ja som varila lekvar, ktory je mimochodom dostatocne riedky:-( ceresnovu stavu sme robili, potom zavarali ceresne a trochu zehlenia... vitanka na kolko tam ide? som zabudla

vitana

ahoj baby. tak ako sa mate? citam radanka, ze nakoniec ste nesli nikam :(
a janka upratovala ako diva :)
ja som bola v sobotu na huby :) a fajne sme si oddychli a uzili lebo odo dneska uz sama :( priatel rano o 2:30 odisiel do tej BA :(