Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

jankaaa

radanka ale teraz sa nerozpravame o tom kolko vydrzi telefon, ale kolko vydrzi baterka... ja som sa strasne cudovala, ze ako je mozne ze vam baterka vydrzi 3 tyzdne... a ono mi je uz jasne ze pokial to bol starsi mobil a este k tomu ho nepouzivate nejak aktivne, tak ze vydrzi tolko uz chapem

radana

Janka,musim uz ist.Idem vyvesat pradlo a potom pozohrievat obed,lebo uz sa schadza moja cela osadka.Tak sa zatial maj krasne,ved neskor este co to popiseme.Ahojky a na Rastika sa uz len usmievaj-takto :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDD

radana

Asi moc zalezi od znacky.Teraz ked sme naposledy brali mobily,muzovi som hovorila,ze ja inu znacku nechcem,len bud tu nokiu,alebo ericson.Tak som si zobrala aj ja nokiu aj on.A v nich baterka naozaj vydrzi velmi dlho.Aj on je spokojny ze si nakoniec zobral nokiu..

radana

Myslis?Vtedy sme naraz brali tento sony ericson pre muza a ja som si zobrala taky maly siemens.Ericson stale slape a siemens uz kto vie kde je.Nevydrzal ani tie dva roky.A predtym sa zaruka na dva roky nedavala..

radana

Janka,jednoducho povedane,siemens by som si uz nikdy nekupila.Z vlastnej skusenosti su dobre znacky Nokia a Ericson.

radana

No ano,ale aj ten stary sme pred tym riadne asi tri roky pouzivali a stale v nom drzi baterka fantasticky.Ja mam velmi dobre skusenosti s nokiami a este aj ericson.Siemensy nemam rada,lebo mali sme uz dokopy tri a vo vsetkych boli baterky o nicom..

jankaaa

no poplietla, neviem v ktorom je teraz dobra baterka... no ale stary mobil ak sa nepouziva, tak baterka vydrzi dlho, to mi je jasne

radana

Janka,mame 5 mobilov.Asi pred 2 rokmi som sa vytesovala a kupila som si v nayke siemens,s ktorym boli furt len problemy a baterka tam bola o nicom.Ja pouzivam nokiu,o ktorej som ti vtedy pisala.V nej mi vydrzi baterka velmi dlho-musim zaklopat.Tu poziciavam synovi,lebo tam mam XXL hovory a on zvykne s frajerkou telefonovat do nemoty...Potom mame doma aj taku staru tehlu sony-ericson,ale ten mame vacsinou len zapaty,moc ho nepuzivame,len prijimame s nim vycsinou hovory.Muz ma tiez nokiu a syn ma zase taky novy ericson...Teraz som ta asi poplietla,ale je to tak..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk