Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Manzel take situacie s malym nezvlada.Maly sa v takych chvilach prilepi na mna a neni inej pomoci..Vies je vacsinou pri mne,tak sa ani necudujem.Ale manzel mi pomaha.Sama by som to nezvladala..

vitana

waw na to by som sla kuknut aj ja. a neboj, manzel si s malym uzije :))) nechas to na neho a bude :))
ja idem domov k nasim, mame uz je smutno za mnou :)

radana

Vikend taky pohodovy.Asi pojdeme kuknut na letecky den do Piestan,len maly sa boji hluku,tak som hovorila muzovi,ze aby sme tak skoro neodisli odtial jak aj prideme.. :D Vitanka,problemy su na to,aby sme ich riesili.Aspon sa nenudime :DD

vitana

:) este ze ta mam :) uz to trosku beriem s nadhladom, ale rano sa mi chcelo plakat :)
a ta teoria o ziti sa mi lubi :)
problemy treba prekonat a zmierit sa tym co nam zivot nadelil. ved koniec koncov, kto ich nema :) a keby sme ich nemali, bola by to zasa nuda.
inak co planujes na vikend?

radana

Vitanka,ja nie som optimisticka,JA ZIJEEEM. :DDD Neber to tak uz,ze ja mam taky a taky problem-kazdy mame nejake problemy a zalezi len od teba ako sa s nimi vyrovnas.Ked sa budes cely zivot mracit a hnevat,tak ten zivot za moc stat nebude...

vitana

:D juj niekedy by mi asi trebalo taku fajnu "pozitivnu facku" nech sa konecne preberiem :)
Radanka viem, ze to mas tazke. uprimne, neviem ci by som dokazala byt takta optimisticka ako ty :) zavidim ti tvoj pristup k zivotnym hodnotam :)

radana

Vitanka,ja som rada,ze sa kazde rano zobudim :DD nieze by som bola este az tak stara,ale clovek nikdy nevie a na druhej strane mavam tiez cierne myslienky,ale netykaju sa penazi,ale co bude raz s mojim "malym" .Peniaze fakt boli aj budu.My ich nemame tolko,ze by sme ich museli kazdy den s vidlami prehadzovat,ale aj tak som stastna,ze mam tych svoji zbojnikov vsetkych okolo seba.A ty mas tiez ludi,ktorych mas rada..Tak kasli na blbe 4 tisicky.. :DD

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk