Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

jankaaa

vies preco?lebo zacal porovnavat moju starostlivost o neho so starostlivostou o opicu, normalne ma to urazilo, tsssss:-)))ale tak myslel to zo srandy, ale nakolko som bola dost podrazdena a povedala som nech s tym prestane a nespravil to, tak to dopadlo tak ako to dopadlo

jankaaa

ahojte baby, no som ti ved hovorila, ze budeme spolu robit... vcera som bola na neho hnusna, ach jaaaj, takto to kazim, ale nic to, uz, som sa mu vecer ospravedlnila... no a chystame sa zevraj, teda to mi on povedal na kamzik v BA:-)))

jankaaa

no rastik sedi hned vedla mna, ale isiel sa teraz najest, ja az o 12:00... tu je tiez slnko... a vypada to trochu na dazd?

jankaaa

zas je tam moc ludi? ja som minule vystihla tak, ze tam nebol skoro nikto, uz aby bol obed, som moc hladna, lenze kto vie ci aj prestavku budem mat, ked som tu na tomto mieste

radana

Tak to som rada Janka.Konecne som uz aspon polovicu veci pobehala,co som mala na plane a este nieco mi ostalo jak pojdem pre maleho.Bola som na poste,tam je furt priserne moc ludi.Pojdem potom.. :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk