Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

jankaaa

no tak obcas taky boztek padne, teda vzdy pri rozlucke na licko, jedno, druhe a aj na cielko mi dava vzdy:-)))a rano ma vzdy obijme:-))

radana

:-D Tak to sa velmi tesim.Tak len tak pekne pokracujte a sem tam nech tam uz padne nejaky ten boztek :DD Ahojky,ja uz naozaj utekaaaammm

jankaaa

co nove? no je tu pri mne:-)))vcera mu jeden kolega hovori ze hmm ako sa o neho staram a on tak pekne ze, no ved si nestazujem:-))no a svadba? fuhaaa, no ale ty a vitanka budete medzi prvymi, ktore budu o tom vediet:-))

radana

No este aj ja som sem na sekundu mrkla,pokial neodidem,tak mam net zapaty a vzdy medzi robotou sem kuknem.Co mas nove?Ako s Rastikom?Kedy bude svadba? :DDDDD

radana

Ahojte dievcata,ako sa dnes mate?Len vas chcem pozdravit a zapriat vam pekny dnik.Musim utekat maleho osprsit,oblict,lieky dat...dnes mam toho nejak viacej,ale budem sa snazit sem mrknut..Tak ahoojte :D

jankaaa

ahoj radanka, ano ano, bola som s rastikom:-))bol u nas:-) ale uz sa isiel ucit, teda mam pocit ze skor vyspat:-)))uz aby bolo po skuskach, mame velke plany na korculovanie:-)))

radana

Janka lialo ako z krhly.Musela som vypnut net,lebo som ocakavala,ze nam aj vypadne prud.Ale ty si zrejme teraz s Rastikom :DDD

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk