Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

he he, takym sa pozije :) su to sice krasne peniazky, ale za aku cenu...
mne staci (zatial) to co mam :) verim, ze raz to bude lepsie. ale topit sa v peniazoch, bat sa, ze ma niekto nedajboze okradne, zabije, alebo nemat kludny spanok...tak to teda nie :)
a co mas dnes na plane Radanka? chystas sa niekam?
Ja dnes ani nic, no vlastne, pojdeme si kupit s priatelom sandale :)
maju tu jednu super akciu, kupis jedny a druhe mas za 1 sk :)

vitana

presne tak. dojde na psa mraz. neviem sice co robi, ani to vediet radsej nechcem, ale isto nerobi pre charitu :)
inak aj u vas je take vedro?
ja som bola teraz vonku, nieco vybavit a normalne som sa zapotila,uuuf

vitana

ty kokso, to je sila. a dokonca je to rodina :(
no ludia su rozni. ale urcite sa niekto taky najde. niekto kto ma dobre srdiecko :)
ozaj a nepojdem do BA preto, lebo on aj tak nebude mat cas :( oni tam budu makat cele dni, az do vecera.
a co by som z neho mala, ked vecer bude unaveny ako pes :(

radana

Ti sponzori nam prispeju raz za cas.Paradox je,ze mam svagra,co sa topi v peniazoch,ale ani bohovi prispiet.Som mu povedala-tebe sa to raz vrati..

vitana

tie baby v bankach su hrozne...kazdy ti povie inak :( ozaj a trosku mi uslo, ze ste vybavovali peniazky pre decka hej? a mate vela sponzorov? a to vam prispievaju nejaku sumu mesacne, alebo len raz za cas?

radana

Chodim do banky ako na hodiny klavira.V skole mame vytvorene zdruzenie,kde mame ucet a zhaname si sponzorov,aby sme mohli nieco deckam do skoly dokupit,naposledy sa kupovali styri specialne lavice pre decka,lebo tam chodi aj dievcatko na vozicku,skor by som napisala ze je furt na specialnom kociku a ona nemala sancu byt za tou lavicou,tak jej ju robili na mieru-taku vykrojenu.Ale k veci-bolo treba obnovit v banke podpisove vzory a nejak sme sa nevedeli zhodnut,kedy sa tam konecne stretneme-akoze riaditelka a my dve mamicky zo skoly.Bola som tam vcera 2 krat,a dnes rano mi ucitelka hovorila,ze kludne tam mozem ist,ze len podlisem papiere a hotovo,ze uz je to konecne dohodnute s bankou.No a pridem tam a pracovnicka zase na mna ze musime dojst obidve maminy.Este stastie,ze som isla teda do obchodu a tamtu druhu maminu som tam stretla.Tak sme sa tam konecne nejak dokomolili a uz je to konecne vybavene...Jak keby mal clovek malo inych starosti...Ale to bol ten paradox,ze jej nikto nehovoril,ze tam ma ist :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk