neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

hej pisala. no ale Radanka, vidis, ako to je. kto do teba kamenom, ty donho chlebom :)
A na teba mala tiez take tahy, ze ti mala chut organizovat volny cas? mne ked toto minule zabila, tak ma skoro vyvalilo zo stolicky :DD od smiechu, som jej povedala, ze ja tam nepojdem a hotovo!

vitana

och fyziku a matiku.....ceresnicka nakoniec :) no mozno jemu to problem nerobi :)
Inak baby aj my chceme ist na dovcu, chceme ist do chorvatska, ale az koncom augusta :)
juj to moja sestra dnes leti na rodos :)

radana

Hhh.S tou svokrou mas pravdu.Ja som prezila nieco podobne a potom ked ostala chora,tak som sa o nu starala ako najlepsia nevesta...Ved som ti to uz pisala..Ale ani moj muz to so svojou svokrou nevyhral.Myslim,ze ten to mal este horsie..

vitana

waw, tak to by som chcela vidiet :) to by bolo dobre divadielko, trhali by si vlasy, vrestali ako nepricetne :)))
ten tvoj syn je asi fesak co? :D

jankaaa

no vitanka zapocty naozaj zalezia od skoly, on ma skuskove o tyzde neskor ale aj tak skoncil skor nez ostatni a toto ma opravny zapocet, tak preto len teraz, ale inak ma pred sebou este dve skusky z fyziky a matiky

radana

No mali uz aj oni akesi skripanie a to hlavne z toho dovodu,ze so synom robi v robote vela mladych dievcat a ona trosku ziarli.Ale ved jej vysvetloval,ze ho nemoze zavriet niekde,ze vsade su dievcata.Len tam bol ten problem,ze jedna baba z roboty za nim bere a nevie od neho dostat telefonne cislo a POTENCIONALNU nevestu to stve.Tak si s nou chcela vybavovat ucty az jej syn vysvetlil,ze on si to s nou vybavi sam,ze je predsa dospely..

vitana

no ved jasneee, juj normalne som sa trosku teraz vytocila...ale nie ohladom tohto.
pisala som teraz do druhej temy ohladom spravania mojej "svokry" spomenula som si na jej poznamky....dviha sa mi tlak