neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Neviem co to je za kocura,ked v poslednej dobe stale chrape na gauci rozcapeny na chrbte.. Muz mu stale hovori-Dzeky,nespravaj sa ako barova flojta :DDDD

vitana

och moja...rok? ty kokso, tak tomuto sa hovori LASKA :) Radanka, ty ma niekedy vies tak prekvapit :)
ale len v dobrom neboj :)
My to vydrzime v pohode, len nam bude bez seba smutno,no ale co uz :(

radana

No to je sakra dlha doba 3 dni.A to uz do mna syn hustil,ze muz ho nechce odviezt,aby ju isiel navstivit,tak ci sa na to nepodujmem.Ale ani nahodou.Sak su to len 3 dni.Vitanka,to s tymi vikendami zvladnes.Ja som predtym tiez nemala na ruziach ustlane.Manzel chodil do zahranicia a stalo sa,ze neprisiel aj rok domov.. :( A potom zase ked som povedala,ze uz toho mam dost-tahala som tak 3 roky,tak na vychode akosi nebolo prace,tak robil na tyzdnovky,tiez to nebola vyhra,ale bolo to lepsie..

vitana

no kazdy den idem s nim von ja, alebo priatel. a ked nieco varime, alebo sme doma, tak nam beha po byte :) alebo sa s nim len tak maznikame :)

vitana

ooooch tak tri dni to je moc :)
chudatka, asi to nevydrzia :) no neviem co by povedali na situaciu, co teraz caka mna :( priatel bude MESIAC v Bratislave a bude chodit domov len na vikend :(

vitana

juuuuj baby, keby ste videli nasho bobacika, ako nam pekne rastie :)
doniesli sme mu dalsiu klietku od babicky, tak sme obe prepojili a teraz ma tam RAJ :) taky je stastny, hopka z jednej do druhej stale :)

radana

Mladi su nestastni,lebo nevesta ide v piatok na vikend zo skoly na nejaky vylet a tak uz teraz maju hlavu v smutku,ze ako to oni bez seba vydrzia 3 dni... :D